Підтримка

Як хокейний клуб, ми розуміємо, наскільки важливо стояти разом у важкі часи. Зараз наша країна переживає складний період зі страшною війною та щоденними терористичними атаками. Ми вважаємо за необхідне перенаправити свою підтримку організаціям, які терміново потребують допомоги.

Нижче наведено дві організації, які невпинно працюють над захистом та наданням допомоги в Україні:

Бригада «Азов»
На варті свободи

З початку військової російської агресії у 2014 році бригада «Азов» була на передовій, захищаючи свободу та суверенітет України. Ці відважні люди самовіддано ризикують своїм життям за вільну та безпечну Україну.
Щоб підтримати зусилля бригади «Азов», будь ласка, зробіть пожертву через їх офіційний сайт:

azov-one.com
Перша волонтерська мобільна лікарня імені Пирогова
Рятуючи життя на передовій

Перша Волонтерська Мобільна Лікарня імені Пирогова (ПВМЛ) - недержавна організація, яку складають медичні фахівці цивільної служби, які надають критичну медичну допомогу на передовій під час війни в Україні.
Заснована в 2014 році, ПВМЛ забезпечує необхідну медичну допомогу на окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях, врятувавши багато життів у важких умовах.
Якщо ви бажаєте підтримати благородну справу ПДМШ, ви можете зробити пожертву на їх сайті:

medbat.org.ua

У ці важкі часи, кожен донат вносить значний внесок у життя тих, хто стикається з війною. Ваша щедрість та співчуття допоможуть цим організаціям продовжувати свої важливі місії.

Дякуємо вам за участь у наших спільних зусиллях.