Made by the brave.For the brave.

На початку 2023 року, під час суворої зими та весни, коли Україна продовжувала переживати повномасштабне вторгнення свого найбільшого сусіда, ми думали про майбутнє. Обговорювали перспективи країни, процес відновлення та реінтеграцію спорту як невід’ємної частини майбутнього українського суспільства.
Саме тоді народився «Київ Кепіталз». Наш клуб є символом сили, різноманітності, невгамовної енергії̈ спортсменів та спільноти, що підтримує нас.
наше місто

Україна, розташована на заході євразійського степу і є історичною брамою Європи. Ця брама символізує відкритість, сприяючи потоку людей, товарів та ідей, так і оборону, що захищає від вторгнень. Київ – столиця, що ілюструє цю спадщину. Місто завжди служило символічним тріумфальним в’їздом і офіційними воротами країни. 

анатомія логотипу
Корона
Ми – головна хокейна команда Києва, і з гордістю підносимо корону високо над головою, символізуючи наше непохитне панування та відданість грі.
Літера K
Літера K є важливим символом  бренду, вона уособлює початок нашої історії. К — це Київ. Місто, яке вже має багату спортивну історію, а нову ми створимо разом.
kyiv type

Київ – місто контрастів. Поєднання суворості та інтелекту, вечірок і хіпстерського стилю, традицій та різноманітності.
Ця унікальна суміш робить Київ таким захоплюючим.

Kyiv type не просто відтворює характер міста, але також розкриває його історію і філософію, майстерно вбираючи в себе спадщину українського авангарду та надаючи їй новий зміст

Copyright © 2019 by Dmitry Rastvortsev.

Трикутник
Перевернутий трикутник – це посилання на герб Києва, створений наприкінці 1960-х років. Також це неофіційний символ міста , що асоціюється з деревами каштану в повному цвіті.

Герб Києва мав форму щита, поділеного на дві частини. У центрі герба зображено квітучу гілку каштану та стрілу, що символізує історичну спадщину Києва.

арбалет

На першому відомому гербі Києва в 1480 році зображено арбалет — лук зі стрілою.

Ця символіка відображає постійну потребу киян у захисті від ворожих нападів. У європейській геральдиці лук завжди визначав регіони, де тривала війна.

головний
словесний знак
Додатковий
Кольори
Ціонове небо Києва
Глибока блакить Дніпра
Бразолійний
Кобальтовий
Жаристий
Бренд-кіт

Тут ви знайдете наш бренд-кіт, який містить дизайн-активи для ваших проектів, пов’язаних із Київ Кепіталз.

Завантажити

НАШ МЕРЧ

Наша мета – стати найвідомішим хокейним брендом України, символом гордості та духу її столиці – міста Києва.

Магазин