Джерсі
«Київ Кепіталз»

У наших джерсі ми намагаємося зобразити те, що є близьким для кожного киянина - любов до свого міста та його історію, яка налічує понад 1540 років існування. У смугах, які нанесені на наших джерсі ми намагалися передати кольорову гаму герба Києва, адже пишаємося цим спадком й з гордістю представляємо наше місто у чемпіонаті України. Кожного матчу команда готова битися за свій клуб та рідний Київ. Саме на таких цінностях як рішучість, відданість та цілеспрямованість засновано бренд «Київ Кепіталз».
Kyiv Capitals Jersey
Kyiv Capitals Jersey

Виїзна джерсі

Наш комплект форми для виїзних матчів втілює у собі жагу до боротьби будь-де, у тому числі й на аренах суперників. «Київ Кепіталз» - це завжди воля до перемоги, тому ми готові битися за потрібний результат.
Kyiv Capitals Jersey
Kyiv Capitals Jersey

Домашня джерсі

Домашня джерсі «Київ Кепіталз» є уособленням серця нашого клубу. Вона пронизана духом міста, а також оздоблена знаковими кольорами та символами, які демонструють єдність і рішучість на льоду. Джерсі створена для чемпіонів й є втіленням гордості та пристрасті нашої команди та її вболівальників.
Kyiv Capitals Jersey
Kyiv Capitals Jersey

Літера «К»

Ця літера є головним атрибутом та уособленням бренду, адже з неї починаються як назва міста, яке ми представляємо, так і назва клубу.

Наша корона є символом амбіцій і цілеспрямованості. У ній передається наше прагненнями бути лідерами як на льоду, так і поза ним.
Kyiv Capitals Jersey

Логотип

Наше лого сповнене різноманітними барвами, в яких кожен може знайти щось своє. Завдяки ним ми намагаємося передати колорит Києва, який кожна людина, котра відвідувала наше місто, може знайти в абсолютно різних речах. Спеціальний шрифт намагається відтворити сторінки історії через перегорнутий трикутник й каштан, запозичених з герба Києва.

Нашивка прем’єрного сезону

Нашивка прем’єрного сезону на джерсі «Київ Кепіталз» вшановує перший змагальний рік команди в елітному дивізіоні українського хокею. Цей елемент є свідченням новаторського духу та знаменує початок шляху команди у чемпіонаті.
Kyiv Capitals Jersey

Арбалет

Найдавніший київський герб зустрічається у гербовнику Конрада Грюнберга, датованому 1480 роком. На ньому зображений лук зі стрілою. Ця емблема ілюструє історичну необхідність Києва захищатися від ворогів.

Kyiv Capitals Jersey

Важливість кожної деталі

Під час виготовлення наших хокейних джерсі кожен шов, колірна гама та елемент дизайну обираються з особливою пильністю. Кожна деталь є важливою складовою наших джерсі – від точності розміщення логотипу до довговічності тканини. Це забезпечує максимальний комфорт та якість для участі у льодових баталіях.

Об’єднані спільним смаком

Кожна нитка, вплетена у джерсі, які носять люди зі справжнім хокейним смаком, втілює у собі єдність і стійкість «Київ Кепіталз». Відважність нашої команди, її дух і відданість грі утворюють непохитний зв’язок між нами на льоду та усіма, хто підтримує «Київ Кепіталз».
Kyiv Capitals Jersey
Kyiv Capitals Jersey

Номери

Яскраві номери є свідченням нашого стилю та ідентичності кожного окремого джерсі. Влучне поєднання кольорів робить їх ще більш яскравими й дає змогу вболівальникам запам'ятати номери своїх улюблених гравців.

Kyiv Capitals Colors
Kyiv Capitals Colors
Kyiv Capitals Colors
Kyiv Capitals Colors

Колір

Кольори наших джерсі втілюють у собі дух клубу. Від світлих небесних кольорів до глибини річкової блакиті – ці відтінки представляють активність та непохитну силу команди. Наша яскрава кольорова палітра, доповнена жовтогарячим і насиченим темно-синім кольорами, символізує безмежну рішучість та стійкість на льоду.
Наш мерч

Наша мета – стати найвідомішим хокейним брендом України, символом гордості та духу її столиці – міста Києва.

МАГАЗИН