Публікація рішення Дисциплінарного комітету, яке пройшло у закритому засіданні, є таким, що порушує усі регламентні норми Федерації, та шкодить іміджу та розвитку хокею з шайбою в Україні.

Стосовно рішення №23-24/14 Дисциплінарного комітету Федерації хокею України, Хокейний клуб «Київ Кепіталз» звертає увагу, що рішення було прийняте без врахування звернень клубу до Дисциплінарного комітету, Комітету оцінки якості суддівства та спортивному директору ФХУ. Наше звернення з доданими відеофайлами були направлені 04 лютого в Федерацію хокею України. Як бачимо, керуючись своїми рішеннями Дисциплінарний комітет не враховував сторону клубу «Київ Кепіталз».

Що ми вбачаємо в цій всій ситуації. Федерація хокею України, вважає, що має право сильного і, будучи громадськими особами, вони не поважають думку хокейної спільноти, тим паче тих хто створює умови для розвитку хокею в країні.

Право мислити і вільно висловлювати свої думки – це біологічна здатність, яка не може контролюватись і обмежуватися будь-якими указами. Суспільство довірило ФХУ у власне право самостійно вирішувати питання хокею країни. Тому ФХУ як слуга народу, частково слуга кожного з нас. Право обирати собі самому в українському хокеї спосіб життя, майбутнє, було передано федерації, сподіваючись, що вони не зловживатимуть цим. Проте, у нас у хокеї триває система диктатури. Диктатура, яка зберігає той збудований роками режим, з яким спорт має боротися. Так не може бути! Це травмує віру, призводить до безпринципності та зневіри.

Спорт, а в нашому випадку хокей – це чесний, людський спосіб життя. І він має виростати на чистій конкуренції, на природній людській основі чесності, справедливості та взаємоповазі людей, а не підтримуватись зграєю лицемірів та хабарників.

Хокейний клуб «Київ Кепіталз» вимушено звернувся, щодо необхідності проведення в якомога коротші строки відкритого засідання Ради Всеукраїнської громадської організації “Федерація хокею України” із залученням представників команд-учасниць чемпіонату України з хокею з шайбою.

Основним питанням вищезазначеного засідання просимо поставити якість суддівства чемпіонату України з хокею з шайбою, а також діяльність органів спортивного правосуддя Федерації хокею України.

Нажаль, президент Федерації хокею України, Зубко Георгій Юрійович, проігнорував наші попередні звернення, а дисциплінарний комітет, у складі, який виклакає логічні питання, прийняв зневажливе та безпідставне рішення. При цьому Комісія з оцінки якості суддівства та Спортивний директор також не надали Клубові жодних відповідей відповідно до своїх посадових обовʼязків.

З метою попередження подальшого порушення принципів відкритості, чесності та доступності діяльності Всеукраїнської Громадської Організації «Федерація хокею України», публічно просимо скликання засідання Ради.

Справка (інформація з публічних джерел)

Андрій Володимирович Кіча (народився 30 серпня 1980) — український хокейний арбітр, лайнсмен. Арбітр міжнародної категорії.

Віце-президент Федерації Хокею України

Головний суддя матчу №81
Обвинувачений у справі про рекордний хабар силовикам пішов на угоду з прокурором. Кічу обвинувачували у пособництві ексміністру екології Миколі Злочевському щодо надання 5 млн доларів хабаря керівництву НАБУ і САП.

За вироком суду йому призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. Однак на підставі ст. 75 КК України суд звільнив Кічу від відбування призначеного покарання з випробуванням – з іспитовим строком один рік.

Відеоматеріали та листи додаються: [Google Drive Link]