Ласкаво просимо в сезон 2023/24!

Ми розпочинаємо новий шлях. Це новий шлях, для клубу, команди, кожного з вас. Ми розуміємо, що ваша подорож з нашою хокейною командою — це більше, ніж просто сезон; це важлива частина життя. Ми сподіваємося, що ви будете згадувати цей хокейний рік з гордістю та особливими відчуттями.

Наша місія, Kyiv Capitals зрозуміла: бути найкращим не лише на льоду, у кожній зміні, але й у всіх сферах життя. Місія нашого тренерського штабу полягає в тому, щоб привести вас до успіху як на льодовій арені, так і поза нею. Цю місію можна досягти лише тоді, коли ми всі об’єднані спільною справою.

Професійний хокей вимагає багато. Морально і фізично. Щоб максимізувати наш успіх, ми повинні підтримувати позитивне та сприятливе середовище для кожного гравця та тренера. Ми повинні бути відкритими один до одного і розуміти, що мій партнер по команді віддає всі сили на льоду за колектив. Про це не треба говорити. Це треба бачити в очах.

У хокеї команда завжди на першому місці. Успіх залежить від того, чи всі гравці досконало виконують свою роль. У Kyiv Capitals ми надаємо пріоритет КОМАНДІ, а не особистості. Коли гравці не викладаються на повну, пропускають тренування або нехтують своїми обов’язками, вони підривають єдність і прогрес команди.

Ми покладаємо високі очікування як на вас, так і на себе. Ми підтримуємо найвищі стандарти наших спортсменів і тренерського складу. Ми прагнемо до постійного вдосконалення та очікуємо того ж від вас.

Наш успіх залежить від роботи всіх РАЗОМ.

Для хокеїста Kyiv Capitals ми представляємо чотири основні завдання:

  1. Робота: Чи ви готові докладати максимум зусиль, щоб досягти успіху в цьому сезоні?
  2. Зусилля: кільки зусиль ви докладете, щоб стати кращим кожного дня і сприяти успіху команди?
  3. Конкуренція: Чи будете ви змагатися з пристрастю та рішучістю в кожній грі та на тренуванні?
  4. Жорсткість: Чи витримаєте ви, всі труднощі, як індивідуальні, так і як команда?

Ми дуже раді, що ми творитимемо нову історію разом, і з нетерпінням чекаємо цієї подорожі. Тільки разом, ми впораємось з викликами, що стоять перед нами.

Ласкаво просимо до Kyiv Capitals, де ми прагнемо досягти досконалості в кожному аспекті гри.

З повагою,

Головний тренер Kyiv Capitals
Вадим Шахрайчук