Тренер

Аліпов Євген

Дата народження
12.09.1965
Біо

Євген Аліпов, відомий у світі хокею як вправний нападник та надзвичайний тренер, починав свою кар’єру в київському “Соколі” і з того часу пройшов шлях через низку українських та зарубіжних клубів. Його гра в хокей відзначена участю в національній збірній України та численними перемогами на чемпіонатах. Після закінчення ігрової кар’єри Євген перейшов до тренерської діяльності, де його досвід та майстерність відкрили новий розділ в хокеї. Він заслужив повагу, будучи головним тренером “Компаньйона”, де виграв Чемпіонат України, а також відзначився на міжнародному рівні з збірною Грузії.

У 2023 році Євген Аліпов очолив жіночу команду ХК “Київ Кепітелз” та привів її до срібних медалей на Чемпіонаті України. У 2024 році національна жіноча збірна під його керівництвом триумфувала на Чемпіонаті Світу.

В “Крижинці” Євген відповідає за підготовку молодих талантів, продовжуючи передавати свої знання наступним поколінням хокеїстів. Його внесок у розвиток жіночого хокею та юнацької збірної України також заслуговує особливої уваги, підкреслюючи Євгена як одного з найвпливовіших тренерів сучасності.