Тренер

Сухенко Олександр

Дата народження
14.07.1973
Біо

Олександр Сухенко, тренер-викладач першої категорії в ДЮСШ “Крижинка”, є одним з найвизначніших тренерів України у хокеї. Його спортивна кар’єра розпочалася у легендарній школі “Сокіл”, де він виступав за ряд українських команд, включаючи Сокіл, ШВСМ, Крижинка, Атек, Беркут, Компаньйон, а також за ХК Донбас і ХК “Дніпровські Вовки”. Завдяки своєму таланту, Олександр також мав можливість представляти Україну на міжнародній арені, зокрема в Чемпіонаті Угорщини.

З 2009 року Сухенко присвятив себе тренерській роботі в “Крижинці”, де його невтомна праця і фахівці принесли видатні результати. Його вихованці неодноразово виборювали високі нагороди на Чемпіонаті України і міжнародних турнірах. Особливо вражаючим було здобуття золотих медалей вихованцями 2007 року народження на Всеукраїнських змаганнях у 2019 році. Під його керівництвом, молодіжна команда “Крижинка-Кепіталз” двічі поспіль здобула золоті нагороди у молодіжному чемпіонаті України, підтверджуючи високий рівень тренерської майстерності Олександра Павловича.

Завдяки своєму незламному духу, неперевершеному досвіду та відданості хокею, Олександр Сухенко є справжнім натхненником для молодого покоління хокеїстів, продовжуючи вносити неоціненний вклад у розвиток українського хокею.