Тренер

Федоров Олександр

Дата народження
12.04.1978
Біо

Олександр Федоров, народжений 12 квітня 1978 року, вихованець ДЮСШ “Сокіл”, є значущою фігурою в світі хокею, як на полі, так і поза ним. Протягом своєї ігрової кар’єри Федоров виступав за низку провідних українських клубів, таких як “Сокіл”, “Беркут” та “Компаньон”, а також здобув міжнародний досвід, граючи в Північній Америці, Латвії та Білорусі. Він був незмінним воротарем національної збірної України та гордо представляв країну на Олімпійських іграх у Солт-Лейк-Сіті.

Після завершення своєї ігрової кар’єри Федоров зосередився на тренерській діяльності, розпочавши з “Беркута”, де він тренував з 2014 по 2018 рік. З 2016 року Федоров також взяв на себе роль тренера юнацької та молодіжної збірної України, де він продовжує впливати на розвиток молодих талантів.

У 2018 році Федоров приєднався до тренерського штабу ДЮСШ “Крижинка” як тренер воротарів, де він використовує свій величезний досвід для підготовки наступного покоління хокеїстів. З 2023 року він тренує воротарів першої команди ХК “Київ Кепіталз”.

Його внесок у розвиток хокею в Україні та навчання молодих воротарів не можна недооцінити, роблячи його одним з найбільш шанованих тренерів в спільноті.