Підопічні Євгена Аліпова переграли «Сестер Кракен» у першому зі спарених поєдинків другого туру.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Cестри Кракен» (Одеса) – 17:1 (1:0, 11:0, 5:1)

Шайби: 1:0 – Добровольська (Елізабет Аліпова, Копилова), 07:15; 2:0 – Елен Аліпова (Добровольська, Елізабет Аліпова), 20:56; 3:0 – Косіч (Ібрагімова), 21:21; 4:0 – Федоренко (Голіцина, Андрущенко), 21:40; 5:0 – Майфельд (Голіцина, меншість), 24:35; 6:0 – Косіч (Капралова), 29:26; 7:0 – Ібрагімова (Косіч, Гарбуза), 33:20; 8:0 – Голіцина (Косіч), 33:43; 9:0 – Елізабет Аліпова (Елен Аліпова, Добровольська), 34:08; 10:0 – Елен Аліпова (Елізабет Аліпова, Копилова), 35:30; 11:0 – Копилова, 38:25; 12:0 – Елен Аліпова (Елізабет Аліпова, Добровольська), 39:59; 13:0 – Косіч, 41:41; 13:1 – Голубєва, 43:45; 14:1 – Гарбуза (Федоренко, Андрущенко), 50:26; 15:1 – Елізабет Аліпова (Добровольська, Елен Аліпова), 52:32; 16:1 – Копилова (Косіч), 55:43; 17:1 – Елізабет Аліпова (Добровольська, Копилова, більшість), 56:20

«Київ Кепіталз»: Ірина Заїченко (Мар’яна Гамарник, 40:00); Валерія Гарбуза – Ангеліна Майфельд, Юлія Добровольська – Елен Аліпова (с) – Елізабет Аліпова; Світлана Капралова – Валерія Копилова, Олеся Ібрагімова – Анна Голіцина – Надія Косіч; Валерія Овчіннікова, Меланія Федоренко – Катерина Андрущенко – Анна Горбач
Головний тренер: Євген Аліпов

«Сестри Кракен»: Анастасія Дончу (Вікторія Мілова, 40:00); Ольга Христорізенко – Марія Лісова, Карина Усатенко – Аліна Солдатова – Карина Калугіна; Поліна Лепська – Марія Нестерова, Марія Голубєва – Дарина Черноброва – Дарина Шведкова; Мілєна Тораман – Аліна Романова, Євгенія Гавва – Катерина Купревич – Дар’я Бобчинська; Оксана Каптенко
Головний тренер: Олександр Бобкін

Вже з перших секунд киянки почали активно атакувати володіння суперниць. Тривалий час сейви Дончу дозволяли преставницям Південної Пальміри втримувати свої ворота на замку, але на 7-ій хвилині підопічні Євгена Аліпова зуміли відкрити рахунок. Добровольська відзначилася після потужного кидка з середньої відстані.

Тим не менш, до завершення стартового періоду киянки мали чимало нагод, аби розвинути перевагу, але результативних ударів хокеїстки так і не здійснили.

Натомість, після перерви господарки неабияк додали у результативності. Впродовж ста секунд їм вдалося відзначитися одразу тричі. Спочатку Елен Аліпова вразила верхній кут воріт Дончу після асисту Добровольської, потім Косіч реалізувала сольний прохід, а довершила чудовий старт від «Кепіталз» наймолодша хокеїстка нашої команди Меланія Федоренко, яка відзначилася голом у день свого 12-річчя.

Столичні хокеїстки не скидали обертів й до середини періоду відзначилися ще двома закинутими шайбами. Майфельд під час гри у меншості вдало зіграла на добиванні після свого ж кидка з близької дистанції, а Косіч оформила дубль після невпевнених дій Дончу, відправивши шайбу у порожній кут воріт.

Однак це був далеко не кінець другого періоду, який зовсім не вдався одеситкам. Дубль та загальний хет-трик Елен Аліпової, а також шайби Ібрагімової, Голіциної, Елізабет Аліпової та Копилової довершили результативність «Кепіталз», які впродовж цієї 20-хвилинки відзначилися у воротах суперниць 11 разів.

У третьому періоді наставники команд вдалися до зміни кіперів, випустивши на лід Гамарник та Мілову. Щоправда, досить швидко шайби побували у сітці обох воріт. Косіч оформила хет-трик після виграного вкидання та сольного проходу. Натомість, одеситки відкрили лік своїм голам після кидка Голубєвої. Відзначимо, що ця шайба стала першою пропущеною для «Кепіталз» у рамках нинішнього сезону.

Додала своє прізвище до переліку авторок закинутих шайб Гарбуза. Валерія також оформила чудовий прохід після виграного вкидання від Андрущенко та пасу Федоренко.

До завершення заключної двадцятихвилинки господарки ще тричі вразили володіння одеситок завдяки дублю Елізабет Аліпової, яка наздогнала сестру і також оформила хет-трик та ще однієї шайби від Копилової.

Таким чином, «Кепіталз» продовжили серію звитяг у чемпіонаті. Завтра о 10:30 команди проведуть повторну зустріч.