Підопічні Євгена Аліпова зазнали своїх перших двох невдач у сезоні за підсумками протистоянь з командою Вадима Радченка.

Матч 1. «Київ Кепіталз» (Київ) – «Пантери» (Харків) – 0:6 (0:1; 0:2; 0:3)
Шайби: 0:1 – Ценова (Ткачук), 16:43; 0:2 – Ценова, 23:59; 0:3 – Лубенець (Ценова), 33:12; 0:4 – Лубенець, 40:48; 0:5 – Лесь, 43:20; 0:6 – Варяниця (Ізмайлова), 46:47

Матч 2. «Київ Кепіталз» (Київ) – «Пантери» (Харків) – 2:7 (1:0; 1:5; 0:2)
Шайби: 1:0 – Елізабет Аліпова (Голіцина, Добровольська, більшість), 13:48; 1:1 – Ізмайлова (Ткачук), 23:03; 2:1 – Голіцина, 23:57; 2:2 – Ткачук (Малащенко, Варяниця), 24:37, 24:37; 2:3 – Ценова (Лесь), 24:48; 2:4 – Ізмайлова (Лесь, більшість), 27:09; 2:5 – Ценова (Галас, Лесь), 31:44; 2:6 – Ієвлева (Ізмайлова), 43:25; 2:7 – Ізмайлова (меншість), 56:00

«Київ Кепіталз»: Ірина Заїченко, Мар’яна Гамарник; Світлана Капралова – Валерія Копилова, Юлія Добровольська – Елен Аліпова (с) – Елізабет Аліпова; Валерія Гарбуза – Валерія Овчіннікова, Олеся Ібрагімова – Катерина Андрущенко – Анна Голіцина; Меланія Федоренко – Анна Горбач
Головний тренер: Євген Аліпов

«Пантери»: Марина Лисенко; Поліна Лубенець – Вікторія Шиманська, Ганна Лесь (с) – Вікторія Ценова – Мелісса Галас; Катерина Малащенко – Діана Пташкіна, Олена Ткачук – Варвара Ізмайлова – Ольга Ієвлева; Єлизавета Устиніна – Дар’я Швець, Катерина Середенко – Яна Варяниця – Вікторія Фесенко; Катерина Кривка
Головний тренер: Вадим Радченко

До звітних зустрічей киянки підійшли з вагомими втратами. Серйозної травми на тренуванні зазнала Надія Косіч, а також не встигла відновитися від пошкодження Ангеліна Майфельд. Як наслідок, Євген Аліпов мав змогу розраховувати на дві п’ятірки і ще двох хокеїсток. Натомість, харків’янки мали у своєму складі понад три п’ятірки.

Зрештою, досвід взяв гору. «Пантери» двічі відправили у володіння своїх суперниць не менше шести шайб. Ба більше, у першій зустрічі киянки вперше у сезоні пішли з льоду без голів. Вирішальною у першій зустрічі встала четверта шайба, яку гості закинули на 48-ій секунді третього періоду. Далі на моральному піднесенні команда Вадима Радченка довела гру до впевнених 6:0.

У другому матчі боротьби було більше. Перший період лишився за господарками після голу Елізабет Аліпової. Втім, все вирішила друга 20-хвилинка. Впродовж 105-ти секунд команди відзначилися одразу чотири рази. На шайбу Ізмайлової досить швидко відповіла Голіцина, але потім харків’янкам знадобилося всього 11 секунд, щоб вперше вийти вперед. Надалі підопічні Вадима Радченка лише нарощували свою перевагу, здобувши вікторію з рахунком 7:2.

Найрезультативнішими у складі «Пантер» стали Вікторія Ценова, яка закинули чотири шайби та авторка хет-трику у другій зустрічі Варвара Ізмайлова. Окремо відзначимо й гру Марини Личенко, яка відіграла усі 120 хвилин у цих зустрічах, пропустивши після атак киянок всього дві шайби.

Відзначимо, що доля чемпіонства вирішиться у двох наступних очних поєдинках між цими командами, які заплановані на 26-27 березня.