Шановні друзі, колеги, вболівальники хокею і хокейного клубу «Київ Кепіталз»!

Повідомляємо, що керівництво Федерації хокею України не полишає спроб черговий раз дискредитувати головного тренера клубу, Вадима Шахрайчука перед хокейною спільнотою.

Так, 31 травня, на порталі LB.ua вийшло інтервʼю з очільником Федерації хокею України, в якому він говорить, про те, що «За згодою сторін ми розійшлися на нормальній ноті». 

Щодо цього повідомлення вимушені зазначити, що проти Вадима Шахрайчука знову відкрито замовне дисциплінарне провадження в Дисциплінарному комітеті ФХУ, що є нічим іншим, ніж спробою тиску на клуб «Київ Кепіталз», команду яку він тренує. В той же час, умови розірвання контракту тренера з боку ФХУ не виконані належним чином.

Федерація знову реанімує вже не раз обговорену історію про нібито російське громадянство тренера, щодо якого неодноразово повідомлялось, що він громадянин України і до громадянства росії непричетний.

Щоб поставити у цій історії крапку, офіційно повідомляємо та заявляємо, що Вадим Валерійович Шахрайчук не має жодних паспортів, крім паспорта громадянина України. Його професійна діяльність в хокеї та публічні виступи завжди були спрямовані на підтримку України та засудження агресії і злочинів росії. Також сподіваємось, що умови розірвання контракту тренера з боку ФХУ будуть виконані якнайшвидше. Клуб й надалі буде на всіх рівнях відстоювати свою громадянську позицію, інтереси клубу та всіх його співробітників.