Нападник «Київ Кепіталз» Владислав Луговий оцінив старт чемпіонату для команди, підбив підсумок протистоянь з представниками групи лідерів та поділився очікуваннями від матчу з «Кременчуком»

Владиславе, команда заробила сім очок за чотири матчі. На Ваше переконання, наскільки це прийнятний результат?

Напевно, сім очок – це менше, ніж ми прагнули здобути за підсумками чотирьох матчів. Втім сезон лише розпочався й наша команда працює у правильному напрямку. Впевнений, що від матчу до матчу ми додаватимемо й примножимо кількість здобутих нами очок.

Який з матчів сезону визначите як найважчий?

Відверто кажучи, важкувато зробити вибір. Стартову зустріч проти «Дніпра» я пропустив через травму, мав тривале відновлення, але отримав ігрову практику у поєдинку проти «Тризуба». Незважаючи на дві перемоги з великими рахунками, у тих поєдинках нікому не було легко. У команди Олександра Яковенка є багато досвідчених хокеїстів. Вони підсилюються й думаю, що з кожним матчем додаватимуть. Колектив «Харківських Берсерків» можливо менш досвідчений, але у хлопців проглядається велике бажання перемагати. «Дніпро» також показує свій бійцівський характер. Ми поступилися цьому колективу, зазнав невдачі у протистоянні з херсонцями й чинний володар Кубка України – «Кременчук». Матч проти «Сокола» – це справжнє принципове дербі. Очікуємо на цікаві поєдинки з цим суперником й надалі.

Що скажете про дербі з «Соколом»? Наскільки морально важко відходити від таких поразок?

Дербі з «Соколом» вийшло максимально напруженим. Була справжня безкомпромісна гра, яка, на моє переконання, сподобалася як вболівальникам, так і хокеїстам. На жаль, у серії булітів ми поступилися супернику. Головний тренер нашої команди сказав, що у таких серіях сильнішими стають ті, хто є більш майстерними. Того вечора краще цей компонент гри вдався хокеїстам «Сокола». Однак ми мали багато моментів, щоб перемогти в основний час. Думаю, після таких матчів треба забувати про поразку й з гідністю рухатися далі.

Тим не менш, у двох матчах з «Соколом» впродовж сезону «Кепіталз» зіграли внічию. Чи можете сказати, що суперники зараз знаходяться приблизно на одному рівні?

Справді, перед стартом чемпіонату наш очний матч завершився нічиєю, але з більшою кількістю закинутих шайб – 4:4. Я вважаю, що ми разом з «Соколом», «Кременчуком» та «Дніпром» знаходимося приблизно на одному рівні. В усіх поєдинках за участі цих команд завжди буде інтрига з цікавими розв’язками. Впевнений, що з часом підтягнуться й «Тризуб» та «Берсерки». У нинішній непростий час хочеться, щоб вболівальники отримували задоволення від кожного матчу чемпіонату.

Ми вже не раз згадували про київські дербі, але можемо загострити увагу й на Палаці спорту, де приймають матчі столичні команди. Наскільки не вистачає вболівальників на головній арені країни?

Хотілося б окремо подякувати за можливість грати у Палаці спорту. Тут є всі умови для того, щоб демонструвати яскравий хокей. Звичайно, хотілося б бачити заповнені трибуни, адже ми граємо для глядачів. Втім зараз хочеться, передусім, подякувати силам оборони нашої країни. Саме завдяки ним ми маємо змогу займатися улюбленою справою. Впевнений, що ми переможемо наших ворогів, а хокейні матчі збиратимуть велику аудиторію.

Зараз команда отримала більш, ніж тижневу паузу. Як вважаєте, це пішло на користь чи ні?

Думаю, що так. Ми розібрали наші помилки й нині плідно працюємо та готуємося до найближчого матчу.

Найближчий поєдинок «Кепіталз» проведуть проти ХК «Кременчук». Наскільки важливо на домашньому льоді здолати чинного володаря Кубка України?

На домашній арені завжди хочеться перемагати. Повторюся, «Кременчук» є командою високого рівня, як і вже згадані «Сокіл» та «Дніпро». Протистояння з кожним серед цих суперників завжди є принциповим, а налаштування – максимальним.

Чи буде по особливому принциповим матч проти ХК «Кременчук», адже свого часу Ви вже захищали кольори колективу з Полтавщини?

Зараз я є гравцем «Київ Кепіталз». Якихось принципових моментів щодо своїх колишніх команд я не маю. Свого часу я також захищав кольори «Дніпра» й проживав у рідному Херсоні. Однак це життя. Воно не стоїть на місці. Зараз найбільше хочеться перемагати разом з нинішньою командою.