Нападник «Київ Кепіталз» Владислав Куцевич поділився очікуваннями від майбутнього матчу з «Кременчуком», а також підбив поточні підсумки виступу команди у чемпіонаті України.

Владиславе, на жаль, «Київ Кепіталз» завершили минулий та розпочали новий рік поразками у принципових протистояннях. Як вважаєте, чого не вистачило команді для того, аби повторити останній результат у протистоянні з «Соколом» й вперше перемогти у Кременчуці?

Дійсно, було трохи часу для аналізу цих поєдинків. Основні фактори, які нас підвели – це низька реалізація та занадто велика кількість вилучень. На жаль, вони не дали нам змоги сподіватися на переможні результати.

Четвертий матч з «Соколом» знову був подібним на попередні поєдинки, де точилося багато боротьби і нервів, а команди багато грали у меншості. Погодитеся?

Однозначно. Ми є прямими конкурентами за найвищі місця. Тим більше – це київське дербі. Інакше й бути не могло. Шкода, але так сталося, що цього разу суперник закинув на одну шайбу більше, ніж ми.

Найближчого четверга на команду знову очікує матч проти «Кременчука». Якщо на льоду суперника «Кепіталз» ще не перемагали, то у Палаці спорту команда має 100-% показник звитяг. Що потрібно зробити, аби продовжити цю приємну серію?

Нам потрібно припускатися меншої кількості помилок. У протистоянні з «Кременчуком» маємо більш відповідально підходити до створених моментів. Потрібно краще діяти у більшості й намагатися не отримувати безглузді вилучення.

Як оціните непростий календар на цей тиждень. Згідно нього «Кепіталз» належить провести три матчі за чотири дні проти команд з першої четвірки. Наскільки складно буде пройти таке випробування?

Складний січневий календар ми зможемо гідно подолати у випадку якісної підготовки та відновлення. Потрібно виходити на лід, демонструвати свої вміння й втілювати у життя командні напрацювання.

Нині саме «Кепіталз» є лідерами турнірної таблиці за втраченими очками. Можливість повернення на перше місце є додатковою мотивацією для перемог?

Ми у кожному матчі налаштовуємося лише на перемогу, адже маємо по-справжньому амбітний колектив. Кожен хоче знаходитися на вершині турнірної таблиці. Безумовно, можливість туди потрапити – це додаткова мотивація перемагати.

Питання про особисті здобутки. Нині Ви з показником ефективності у 27 балів входите до трійки найкращих у команді та у ТОР-7 чемпіонату. Наскільки задоволені цією частиною сезону для себе?

Для мене головним є перемоги команди, а особисті показники відходять на другий план. Однак якщо вдаватися до їхньої оцінки, то можу сказати, що задоволений тією частиною сезону, яка минула. Щоправда, без матчів, де міг зіграти краще не обійшлося.

Анімаційні картинки – можливість трохи покращити настрій у нинішній непростий час. Нещодавно, склад «Київ Кепіталз» був візуалізований в якості персонажів з мультфільмів Діснея. Розкажіть, як Вам такий задум та хто найбільше сподобався у такій іпостасі?

Правду кажучи, навіть не знав, що до такого можна додуматися й отримати настільки чудовий результат. Як на мене, кожен з гравців добре вийшов у своєму образі.

Ви також брали активну участь у Winter Classic, під час якого День Святого Миколая разом провели представники чоловічої та жіночої команд «Київ Кепіталз», а також спортсмени з ДЮСШ «Крижинка». Наскільки подібні івенти важливі та об’єднують людей, які знаходяться у клубній структурі?

Безумовно, такі заходи сприяють об’єднанню людей. Особливо під час воєнних дій на території нашої країни. У дітей, які займаються в ДЮСШ є змога потренуватися з професіоналами. Натомість, нам також приємно бути залученими до процесу. Від цього виграють усі. У тому числі й наш улюблений вид спорту – хокей, адже це додаткова популяризація для нього.

Окремо хочу подякувати ЗСУ, силам ППО та всім, хто боронить кордони нашої держави! Слава Україні!