22-ге січня, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Сьогодні команди Вадима Шахрайчука та Олександра Яковенка вп’яте у сезоні зустрінуться у рамках очного дербі. В усіх попередніх зустрічах саме «Кепіталз» вдавалося здобути перемогу й двічі наші хлопці зуміли відвантажити у володіння суперників одразу 10 шайб.

Останній поєдинок між командами відбувся місяць тому. Запеклої боротьби у ньому не вийшло й у підсумку «Кепіталз» перемогли з рахунком 10:2. Найбільш цікавим видалося третє в історії протистояння між цими суперниками. Саме у ньому лише наприкінці третього періоду Микола Дворник закинув переможну шайбу, а Ярослав Панченко вражав вже порожні ворота. У результаті «Кепіталз», все ж, відсвяткували напружену вікторію – 4:2.

Іншим твердженням щодо необхідності серйозного налаштування є те, що одне дербі цього сезону підопічні Олександра Яковенка вже звели на свою користь. Сталося це 24-го грудня. Тоді з рахунком 4:2 їм вдалося здолати столичний «Сокіл».

Щоправда, свій останній поєдинок у рамках чемпіонату «Тризуб» також провів проти підопічних Олега Шафаренка, зазнавши у ньому поразки з рахунком 1:7. Водночас, «Київ Кепіталз» з ідентичним рахунком взяли гору над «Берсерками-Патріот».

Щодо турнірної ситуації, можемо відзначити, що «Тризуб» з 18-ма очками нині посідає п’яту сходинку. Окрім вже згаданої звитяги над «Соколом», команда п’ять разів здолала «Берсерків-Патріот». У свою чергу, підопічні Вадима Шахрайчука перебувають на другій сходинці. Після вчорашньої перемоги «Сокола» над «Кременчуком» у серії булітів, «Кепіталз» відділяє від нинішнього лідера турнірної таблиці 10. Втім у нашої команди є три матчі у запасі. На дві зустрічі більше провів і колектив з Полтавщини, який відстає від «Кепіталз» на одне очко.

Тож, ситуація на вершині таблиці є заплутаною, і кожна вікторія може допомогти зміцнити свої позиції.