17 листопада, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Третє коло підопічні Вадима Шахрайчука розпочнуть київським дербі. «Кепіталз» двічі протистояли «Тризубу» впродовж сезону, двічі здобувши яскраві перемоги – 10:0 та 8:1. Найрезультативнішим у цих поєдинках став форвард «столичних» Ярослав Панченко, який відзначився одразу п’ятьма закинутими шайбами.

Під час паузи «Київ Кепіталз» продовжували тренуватися на льоду Палацу спорту за звичним графіком. Натомість, зі свіжими емоціями боротьби на міжнародній арені повернулися наші збірники: вже згаданий Панченко та Куцевич. Додамо, що у поєдинках Меморіалу Тамаша Шаркозі Ярослав відзначився результативною передачею, а Владислав – закинутою шайбою.

Втім чемпіонат – це зовсім інша специфіка, тому переконані, що за матчами внутрішньої першості скучили як хокеїсти, так і вболівальники. Додаткова мотивація щодо повернення на лід, безумовно, присутня й в американського захисника «Кепіталз» Коліна Уітта (до слова, якщо ви не читали нещодавнє інтерв’ю з ним, то саме час це зробити). Новачок нашої команди перед паузою провів лише один поєдинок. Відповідно, майбутні матчі – чудова нагода продемонструвати свої найкращі якості.

Турнірна ситуація також мотивує номінальних гостей якомога швидше вмикатися після паузи. Нині відстань від лідера чемпіонату – київського «Сокола» складає сім очок. Тож, потрібно потроху підбиратися до суперників. Відзначимо, що команда Олега Шафаренка вже встигла провести свій поєдинок 10-го туру, мінімально перегравши «Кременчук» у виїзній зустрічі. У свою чергу, матч «Дніпра» проти «Харківських Берсерок» перенесений, тому саме нашим протистоянням завершиться програма туру.

Зважаючи на попередні очні зустрічі, фаворитом поєдинку є «Київ Кепіталз». Тим не менш, виборювати свої очки треба у боротьбі з суперником на льоду, чим завтра й замуться обидві столичних команди.