1-ше березня, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

З новою порою року розпочинається й нова стадія у чемпіонаті – півфінальні поєдинки плей-офф. За результатами регулярного чемпіонату в одній з пар на нас очікує київське дербі. Зазначимо, що підопічні Олега Шафаренка фінішували першими. Натомість, команда Вадима Шахрайчука посіла четверте місце.

Волею календаря минулої неділі суперники провели очну зустріч, яка закривала регулярну частину сезону. За доволі конкурентної боротьби «соколята», все ж, зуміли вирвати мінімальну перемогу – 3:2. Будемо відвертими, результат цього поєдинку вже не впливав на розподіл місць, а обидвом командам важливо було обійтися без пошкоджень та можливих серйозних дисциплінарних покарань. Втім, можемо констатувати, що «Сокіл» зумів вп’яте обіграти «Кепіталз» у регулярному чемпіонаті.

Відзначимо, що з шести зустрічей між цими командами чотири завершувалися в основний час, і лише одна – з різницею більше, ніж в одну шайбу. Мова про матч, який відбувся 25-го січня. Тоді підопічні Олега Шафаренка перемогли з рахунком 4:2. Очевидно, що і у плей-офф протистояння цих суперників будуть не менш напруженими. Тож, велику роль у них відіграватимуть психологія, фізична підготовка та якомога менша кількість травмованих гравців.

Серед переваг того, що у півфіналі сформувалася саме така пара обидві команди можуть відзначити лише формальну наявність виїзних матчів. Відповідно, кожну з зустрічей вони проводитимуть на своєму майданчику, тобто без пристосування до специфіки арен в Одесі або Кременчуці.

До слова, протистояння у парі «Кременчук» – «Дніпро» розпочнеться днем пізніше. Нагадаємо, що у ній обидві команди набрали рівну кількість очок за підсумками регулярного чемпіонату, але представники Полтавщини фінішували вище завдяки додатковим показникам.