25-те січня, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Після перемоги у дербі над «Тризубом» на підопічних Вадима Шахрайчука очікує п’ята зустріч у рамках чемпіонату зі ще одним представником столиці – «Соколом».

Відзначимо, що в усіх попередніх очних поєдинках проти «Кепіталз» команда Олега Шафаренка неодмінно закидала по дві шайби за підсумками основного часу. Останній з них відбувся шостого січня, і тоді вдача посміхнулася саме «соколятам», які перемогли з рахунком 2:1.

Загалом, за підсумками 60-ти хвилин було вирішено долю ще одного матчу між цими командами, який приніс мінімальну звитягу «Київ Кепіталз» – 3:2. Решта поєдинків завершувалися з рахунком 2:2, а у серії булітів завдяки вдалій грі Богдана Дьяченка обидва рази гору брав «Сокіл».

Щодо найкращих бомбардирів цих протистоянь, то можемо відзначити, що станом на зараз нікому з хокеїстів не вдавалося записати на свій рахунок більше двох шайб. Серед підопічних Олега Шафаренка таку кількість голів мають Руслан Ромащенко та автор дубля в останній зустрічі – Роман Жеребко. Натомість, у складі нашої команди гравців з аналогічним показником шайб одразу троє. Серед них: Владислав Куцевич, Ярослав Панченко та Деніс Берднікс.

Ще більше цікавості майбутньому дербі додає турнірна ситуація. Нині «Сокіл», який посідає перше місце, має перевагу у шість очок над «Київ Кепіталз». Втім останні провели на дві зустрічі менше. Тож, для долі розіграшу першого місця у регулярному чемпіонаті це протистояння має стати одним з ключових.

Відзначимо, що в інших матчах туру «Тризуб» прийме «Дніпро», а «Кременчук» протистоятиме «Берсеркам-Патріот».