Поєдинок 1. 10-те лютого, 19:00, м. Дніпро, Льодова арена. Трансляція: YouTube Хокей LIVE

Поєдинок 2. 11-те лютого, 08:00, м. Дніпро, Льодова арена. Трансляція: YouTube Хокей LIVE

Після майже місячної паузи підопічні Євгена Аліпова знову повертаються до гри. На цей раз дівчата знову проведуть свій поєдинок на гостьовій арені, а їхнім суперником стане команда Олександра Лаломова.

Суперники вже встигли двічі помірятися силами впродовж чемпіонату. Відзначимо, що для обох команд сезон розпочинався саме з очного протистояння. Тоді у Палаці спорту киянки дуже впевнено обіграли своїх суперниць – 15:0 та 25:0. Свої останні матчі «Кепіталз» провели 13-14 січня в Одесі, де двічі здолали «Сестер Кракен» – 15:2 та 14:0.

За період відпочинку для столичних хокеїсток, їхні головні суперниці у чемпіонаті – «Пантери» встигли здобути чотири вікторії над вже згаданими «Сестрами Кракен» та «Придніпровськом», вийшовши на перше місце.

Відзначимо, що дніпрянкам харківські хокеїстки відвантажили у двох зустрічах аж 40 шайб. Натомість, гол Ілони Торубари у цих зустріч став першим у сезоні для підопічних Олександра Лаломова.

Тож, киянки у цих зустрічах спробують здобути ще дві перемоги до скарбнички, аби у гарному настрої підійти до матчів з «Пантерами». Натомість, дніпрянки намагатимуться продемонструвати свої найкращі якості у цих зустрічах.