Поєдинок 1. 23-тє березня, 19:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: YouTube ФХУ
Поєдинок 1. 24-те березня, 11:30, м. Київ, Палац спорту. Трансляція:
YouTube ФХУ

Передусім, на початку анонсу хотілося б привітати жіночу збірну України з перемогою у дивізіоні 3А чемпіонату світу та підвищенням у класі. Не обійшовся її склад й без хокеїсток обох команд. Честь нашої країни на міжнародному рівні відстоювали Вікторія Ткаченко, Вікторія Ценова, Ганна Лесь та Варвара Ізмайлова з «Пантер», а також киянки Юлія Добровольська, Елен і Елізабет Аліпови разом з наставником збірної України та «Київ Кепіталз» – Євгеном Аліповим.

До останнього туру наша команда підходить з відставанням у шість очок від суперниць. Сталося це після двох поразок у поєдинках, які відбулися близько місяця тому. У тих зустрічах підопічні Вадима Радченка переграли своїх суперниць з рахунками 6:0 та 7:2. Тож, для здобуття золотих медалей у майбутніх зустрічах «Кепіталз» матимуть не лише перемагати, а й робити це з великим рахунком.

Серед гарних новин для київської команди варто відзначити, що близькою до повернення з лазарету є юна нападниця Надія Косіч, яка пропустила попереднє очне протистояння з «Пантерами».

Тож, цими вихідними очікуємо на безкомпромісну боротьбу у вирішальних зустрічах нинішнього сезону!