Підопічні Вадима Шахрайчука вдруге завершили 65 хвилин дербі з рахунком 2:2, але суперник виявився влучнішим у виконанні булітів.

«Сокіл» (Київ) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 3:2, Б (0:0, 1:0, 1:2, 0:0)

Шайби: 1:0 – Бабинець (Мазур, Євсейчик), 28:11; 1:1 – Куцевич (Панченко), 46:03; 2:1 – Янішевський (Бабинець, Чердак, більшість), 56:08; 2:2 – Луговий (Куцевич, Моксунен, меншість), 57:05, Чердак (післяматчевий буліт)

«Cокіл»: Богдан Дьяченко; Всеволод Толстушко – Олександр Філімонов, Сергій Бабинець – Вадим Мазур – Володимир Чердак; Володимир Алексюк – Артем Євсейчик, Роман Благий (с) – Руслан Ромащенко – Віктор Захаров; Микита Полоницький – Олександр Горлушко, Ігор Слюсар – Олексій Янішевський – Денис Бородай; Денис Гайдук, Роман Жеребко – Василь-Юрій Качан – Євгеній Говорушко
Головний тренер: Олег Шафаренко

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Павло Таран – Валентин Сірченко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Еету Моксунен, Микола Дворник – Данило Тищенко – Владислав Луговий; Артем Архипенко – Денис Хонін, Олександр Койда – Олександр Валькун – Денис Плесовських
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Вранці офіційний сайт «Київ Кепіталз» повідомив про підписання командою американського захисника Коліна Уітта. Втім через відсутність належних документів заявка «столичних» на нинішню зустріч обійшлася без нього.

Зважаючи на нічийний підсумок основного часу попередньої зустрічі, обидві команди вийшли на лід з переможним налаштуванням. Впродовж першої половини стартового періоду більше нагод створили номінальні гості, які раз-по-раз турбували Дьяченка й мали дві хвилини кількісної переваги. Однак з реалізацією не склалося.

Протягом наступних десяти хвилин непогані моменти й одну нагоду пограти у більшості (до слова, також за порушення кількісного складу) отримали «соколята». Втім так само як і суперник, втілити її у закинуту шайбу не вийшло. Зрештою, перший період завершився об’єктивною нічиєю.

На старті другої двадцятихвилинки Бабіку знову довелося плідно попрацювати на останньому рубежі через вилучення Сірченка. Після цього гра знову вирівнялася, але свій перший момент вдалося реалізувати підопічним Олега Шафаренка. Мазур вивів Бабинця віч-на-віч з Бабіком, а Сергій переграв словака, відкривши рахунок у зустрічі. До другої перерви обидва суперники мали шанси змінити рахунок, але все обмежилося мінімальною перевагою номінальних господарів.

На 42-ій хвилині після вилучення Захарова нагоду пограти 5х4 отримали «Кепіталз», а за 1,5 хвилини на лаві «штрафників» опинився й Толстушко. Втім як під час подвійної, так і під час звичайної більшостей «Сокіл» встояв.

Тим не менш, досить швидко за гри у рівних складах «Кепіталз» відновили паритет. Куцевич скористався зіткненням Філімонова і Дьяченка, вразивши фактично порожні ворота суперників.

На 49-ій хвилині Євсейчик жорстко штовхнув на борт майданчика Панченка, за що отримав великий штраф, а номінальні гості мали змогу пограти у більшості впродовж п’яти хвилин. Проте і цього разу конвертувати кількість у закинуті шайби не вдалося.

Дуже швидко чудові шанси отримав й «Сокіл». Койда, а потім Берднікс відправилися відбувати двохвилинні штрафи, а номінальні господарі 54 секунди грали 5х3. Втім якщо подвійну більшість реалізувати не вдалося, то під час звичайної «Сокіл» зумів вдруге вийти вперед. Після прострілу Бабинця шайба влучила у шолом Янішевському й опинилася у володіннях Бабіка.

Після вилучення Сірченка команда Олега Шафаренка отримала ще дві хвилини кількісної переваги, але забили «Кепіталз». Куцевич до голу додав  ще й асист, у чудовому стилі простріливши з флангу на дальню стійку, де й опинився Луговий, який переправив шайбу у ворота Дьяченка. У підсумку 60 хвилині ігрового часу протистояння цих команд завершилися нічиєю з рахунком 2:2.

Овертайм знову минув без закинутих шайб, тож, на суперників знову очікувала серія булітів. Єдиним влучним ударом у ній відзначився Володимир Чердак. Таким чином, «Сокіл» знову набрав два очки у протистоянні з «Кепіталз» й здобув своє 21-ше очко, втретє перемігши у серії булітів та закріпившись на першому місці. Натомість, команда Вадима Шахрайчука набрала 17 очок й наздогнала «Дніпро». Втім за додатковими показниками кияни поступаються своїм суперникам.

4-го листопада наша команда вирушить до Кременчука, де на арені «Айсберг» проведе свій наступний матч.