Підопічні Вадима Шахрайчука закинули двозначну кількість шайб у ворота суперника, зберігши свої ворота сухими.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Тризуб» (Київ) – 10:0 (1:0, 3:0, 6:0)

Шайби: 1:0 – Кривоножкін (Таран), 10:21; 2:0 – Черненко (Панченко, Куцевич, більшість), 23:42; 3:0 – Панченко (Моксунен, Черненко, більшість), 28:09; 4:0 – Олійник (Моксунен, Луговий), 34:44; 5:0 – Панченко (Черненко, Куцевич), 45:58, 6:0 – Тищенко (Секірко, Олійник, більшість), 49:50; 7:0 – Панченко (Черненко, Куцевич, подвійна більшість), 54:42; 8:0 – Панченко (Дворник, Черненко, більшість), 55:48; 9:0 – Тищенко (Таран, Дворник), 58:55; Секірко (Олійник, більшість), 59:48.

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Еету Моксунен, Владислав Куцевич – Сергій Черненко – Ярослав Панченко; Павло Таран (с) – Валентин Сірченко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Денис Хонін, Олександр Койда – Микола Дворник – Данило Тищенко; Владислав Луговий – Дмитро Утукін – Олександр Древаль – Олександр Валькун – Денис Плесовських
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Тризуб»: Андрій Бехлібний; Кирило Фроленко – Володимир Гаврилюк, Ігор Люлюк – Антон Росляков – Олексій Черемнов; Павло Дворецький – Олег Благой, Владислав Макаревич – Богдан Поліщук – Тарас Бега; Роман Лаврик – Роман Щербатюк, Артем Терзі – Артем Невєров – Ярослав Назарага; Борис Крикун, Олександр Буняк – Михайло Васильєв
Головний тренер: Олександр Яковенко

Перше, що хочеться сказати за підсумками дербі – це те, що наставник «Кепіталз» може бути задоволеним реалізацією більшості. Номінальні господарі поєдинку багато грали 5х4 й реалізувало одразу шість таких можливостей. Однак про все по черзі.

У першому періоді глядачі побачили всього одну закинуту шайбу. Її автором став Кривоножкін. Натомість, чим довше команди грали, тим більшою різниця ставала на табло.

Впродовж другої двадцятихвилинки «столичні» двічі зуміли реалізувати більшість. Спочатку Черненко вдало зіграв на добиванні після удару Панченка, а потім «Київ Кепіталз» не зуміли забити під час гри 5х3, але за переваги в одного хокеїста шайбою відзначився Панченко. До другої перерви команда Вадима Шахрайчука примножила свою перевагу завдяки шайбі від Олійника.

Натомість, у третьому періоді «Кепіталз» ще збільшили свій натиск. У підсумку, Панченко оформив покер, Тищенко записав на свій рахунок дубль впродовж заключної двадцятихвилинки, а довершив лік шайбам «столичних» Секірко.

Таким чином, підопічні Вадима Шахрайчука в яскравому стилі оформлюють свою першу в історії перемогу у чемпіонаті України. Натомість, «Тризуб» не може відзначитися за результатами другого матчу поспіль.

Наступний поєдинок підопічні Олександра Яковенка проведуть сьомого жовтня, а їхнім суперником знову стане київська команда. На цей раз нею стане «Сокіл». Водночас, «Кепіталз» у неділю вирушать до Вінниці, де поміряються силами з «Харківськими Берсерками».