Підопічні Вадима Шахрайчука були у 26-ти секундах від чемпіонства, але не втримали свою перевагу під натиском вдвічі більшої кількості суперників.

«Київ Кепіталз» – «Кременчук» – 1:2, ОТ (0:0; 0:0; 1:1; 0:1)                                                                 
Шайби:
1:0 – Черненко (Берднікс, Панченко, – більшість), 43:17; 1:1 – Лялька (Кривошапкін, Середницький, – подвійна більшість), 59:34; 1:2 – Середницький (Геворкян, Целогородцев), 63:24.

«Київ Кепіталз»: Назар Бойко; Михайло Васильєв – Деніс Берднікс, Янг Ху – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Владислав Луговий, Андрій Кривоножкін – Севастян Карпенко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Олексій Мельников, Данило Тищенко – Євген Секірко – Нікіта Лєсніков; Еету Моксунен – Матвій Мазко, Олександр Койда –Олександр Валькун – Ігор Шевченко
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Кременчук»: Едуард Захарченко; Даніїл Кривенко – Денис Матусевич, Віталій Лялька (с) – Богдан Середницький – Артем Целогородцев; Богдан Панков – Дмитро Ігнатенко, Дмитро Попережай – Владислав Брага – Євгеній Абаджян; Тимофій Материкін – Богдан Піддубний, Михайло Геворкян – Гліб Кривошапкін – Єгор Безуглий; Володимир Пономаренко – Расім Абдуллаєв, В’ячеслав Андрущенко – Даніїл Дука – Юрій Мироненко
Головний тренер: Андрій Срюбко

Рахунок у серії – 3:4

Вирішальний поєдинок серії розпочався з урочистого вкидання від військовослужбовиці Наталії Іщенко. Головні тренери обох команд не вдалися до змін у порівнянні з попередніми зустрічами. Тож, на останньому рубежі у «Кепіталз» ми вдруге поспіль й втретє впродовж серії побачили Бойка.

На четвертій хвилині поєдинку «містяни» здобули першу більшість після вилучення Ху. Однак під натиском суперників обороні господарів вдалося вистояти.

Зрештою, більше небезпечних нагод створила саме команда з Полтавщини, але за рахунку 0:0 суперники пішли на дострокову перерву через повітряну тривогу. Вона тривала 35 хвилин, а паузу між першим та другим періодами було скасовано. Відповідно, без відпочинку команди мали провести на льоду 22:10.

У другій 20-хвилинці столичні хокеїсти перехопили ініціативу й тепер вже вибороли для себе нагоду пограти 5х4, але відкрити рахунок у нерівних складах не зуміли й вони. Зрештою, і третій період команди розпочали за рахунку 0:0.

На його початку «Кепіталз» знову опинилися у більшості й цього разу все склалося якнайкраще. Черненко вміло підставив ключку під прострільну передачу Панченка, відкривши рахунок у поєдинку.

Майже одразу складні миттєвості настали для нашої команди, адже до штрафного боксу відправився Секірко. Невдовзі до нього приєднався Берднікс, а «Кременчук» отримав подвійну більшість на 21 секунду. Проте завдяки феноменальній роботі Бойка господарі вистояли.

Надалі гострі моменти команди створювали здебільшого у нерівних складах. Зокрема «Кепіталз» чотири хвилин поспіль провели у форматі 5х4, але зробити гандикап комфортнішим підопічні Вадима Шахрайчука не зуміли.

На цьому все не завершилося. За 3:20 до завершення третього періоду подвійний малий штраф отримав Черненко, а за 1:23 арбітри ще зменшили кількість хокеїстів «Кепіталз» на льоду й відправили до нього Лєснікова. Суперники зняли Захарченка й перейшли на гру 6х3. До перемоги киянам не вистачило 26-ти секунд. Лялька своїм голом перевів гру в овертайм.

Додатковий час гості почали у більшості, яку нереалізували, але дуже швидко закинули чемпіонську шайбу, автором якої став Середницький. У підсумку «Кременчуку» вдалося вибороти другий чемпіонський титул в своїй історії.

За підсумками сезону наш клуб отримав відзнаку за роботу з вболівальниками, а також індивідуальними нагородами були відзначені двоє хокеїстів. Деніс Берднікс став найкращим захисником, а Ярослав Панченко – нападник. Також найкращим тренером визнали Вадима Шахрайчука.

Дякуємо всім вболівальникам за підтримку і побачимося у сезоні 2025/2026.