Підопічні Вадима Шахрайчука у непростій боротьбі здолали «Крижинку-Кепіталз».

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Крижинка-Кепіталз» (Київ) – 5:3 (1:0; 2:1; 2:2)
Шайби:
1:0 – Дворник (Мельников, Олійник), 18:30; 1:1 – Горбунов (Павленко), 35:30; 2:1 – Плесовських (Койда, Дворник), 37:30; 3:1 – Панченко (Мельников, Сірченко), 39:50; 3:2 – Ігнатенко (Цюра), 40:50; 4:2 – Мельников (Олійник, Черненко), 45:30; 5:2 – Тищенко (Черненко, Панченко, більшість), 56:30; 5:3 – Половченко (Цюра, Ольховенко), 57:30

«Київ Кепіталз»: Назар Бойко; Тимур Лапко, Валентин Сірченко, Олексій Мельников, Данило Тищенко, Олександр Валькун, Роман Дяченко, Микола Дворник, Олександр Древаль, Олександр Койда, Микита Олійник, Ярослав Панченко, Денис Плесовських, Сергій Черненко
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Крижинка-Кепіталз»: Ярослав Андрійчук; Ігор Горбунов, Матвій Мазко, Назар Катруша, Назар Хрипун, Ігор Федоренко, Іван Удовенко, Олександр Половченко, Михайло Цюра, Данило Павленко, Ілля Мерзляк, Михайло Ольховенко, Єгор Зеленський, Ярослав Філіппов
Головний тренер: Ігор Архипенко

Як зазначалося в анонсі, склад нашої дорослої команди на цей турнір вийшов досить експериментальним. До низки гравців, які захищали кольори «Київ Кепіталз» у минулому сезоні додався хокеїст «Берсерків» Олексій Мельников. Також під орудою Вадима Шахрайчука діяли Назар Бойко, Роман Дяченко, Денис Плесовських, Олександр Валькун та Олександр Древаль. Впродовж сезону хлопці виступали як у Вищій лізі, так і у МХЛ.

Водночас, воротарський пост у складі «Крижинки-Кепіталз» було довірено Ярославу Андрійчуку. Також до нашої юнацької команди приєдналися хокеїсти з досвідом виступів у Вищій лізі – Михайло Цюра з херсонського «Дніпра» та представник «Берсерків» Ігор Горбунов. Окрім них кольори команди Ігоря Архипенка захищали Микола Ігнатенко, Матвій Мазко, Іван Удовенко і Данило Павленко. Решту заявки склали чинні чемпіони Молодіжної хокейної ліги.

Перевагою «Крижинки-Кепіталз» у цій зустрічі мала стати трохи довша заявка, а також більша кількість захисників у ній. До того ж, сезон у нашої юнацької команди завершився пізніше.

Натомість, на боці «Київ Кепіталз» були досвід та майстерність. Зрештою, перший період лишився за дорослою командою завдяки шайбі Миколи Дворника.

Більше голів вболівальники побачили у наступних 20-хвилинках. При чому, якщо вести мову про два стартових періоди, то всі результативні дії у них відбувалися ближче до завершення. За трохи більше, ніж чотири хвилини було закинуто три шайби. Спочатку Ігор Горбунов зробив рахунок рівним, але потім дуже швидко Денис Плесовських та Ярослав Панченко оформили +2 для «Київ Кепіталз».

Зрештою, такий гандикап зберігся для номінальних господарів до фінальної сирени. У заключній 20-хвилинці суперники закинули чотири шайби, розділивши їх навпіл. Мельников і Тищенко відзначилися за команду Вадима Шахрайчука, а гольовий баланс «Крижинки-Кепіталз» збільшили Микола Ігнатенко та Олександр Половченко. Як підсумок, дебютні три очки у рамках турніру здобули «Київ Кепіталз».

Свої наступні поєдинки команди проведуть наступного тижня. Підопічні Ігоря Архипенка протистоятимуть «Спарті», а «Київ Кепіталз» зіграють проти «Сокола Junior».