Підопічні Вадима Шахрайчука у найдовшому матчі сезону поступилися чинним віцечемпіонам України.

«Кременчук» – «Київ Кепіталз» (Київ) – 5:2 (0:0; 3:1; 2:1)

Шайби: 1:0 – Кривенко (Геворкян, Савицький), 21:55; 2:0 – Лялька (Матвієнко), 25:32; 2:1 – Панченко (Куцевич, Черненко), 28:04; 3:1 – Матусевич (Кривошапкін, Варава, більшість), 31:52; 4:1 – Лялька (Середницький, меншість), 48:59; 5:1 – Кривошапкін, 50:06, 5:2 – Дворник (Черненко, Куцевич, подвійна більшість), 55:31

«Кременчук»: Кирило Кучер; Денис Матусевич – Філіп Матвієнко, Віталій Лялька (с) – Артем Целогородцев; Гліб Кривошапкін – Нікіта Кругляков, Дмитро Ігнатенко – Владислав Брага – Богдан Середницький; Гліб Варава – Данило Бабчук, Даніїл Кривенко – Тимофій Савицький – Михайло Геворкян;  Максим Максименко – Богдан Панков, В’ячеслав Андрущенко – Ілля Федоров – Борис Андрющенко
Головний тренер: Дмитро Сумець

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Колін Уітт – Еету Моксунен, Микола Дворник – Данило Тищенко – Владислав Луговий; Денис Хонін, Тимур Лапко – Денис Плесовських – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Умови, в яких проводився цей поєдинок дійсно можна назвати екстремальними. Зустріч мала розпочатися о 14:00. Зрештою, команди вийшли на лід о 15:30 та провели два періоди. Після цього довелося очікувати ще близько двох годин, і тоді розпочалася заключна двадцятихвилинка.

Відзначимо, що цей матч став дебютним для Коліна Уітта у складі «Кепіталз». Такий перший поєдинок американський легіонер запам’ятає надовго. Звичайно, «подякувати» за це потрібно нашим сусідам з півночі.

Щодо самої гри, то після «сухого» першого періоду, у двох наступних глядачі зуміли побачити закинуті шайби. На 22-ій хвилині господарі зуміли відкрити рахунок. Геворкян віддав чудову передачу на Кривенка, а Даніїл відправив шайбу у протихід Бабіку, поціливши в кут його воріт.

Не минуло й чотирьох хвилин як команда з Полтавщини подвоїла свою перевагу. Після кидка Матвієнка першим на добиванні виявився Лялька й відправив шайбу у володіння киян.

Команда Вадима Шайхрайчука зуміла відквитати одну шайбу, зусиллями нападників з першої ланки, які нещодавно отримали виклик до збірної. Куцевич прострілив, а Панченко випередив Целогородцева та Матвієнка, оформивши своє 13-те взяття воріт у сезоні. Також відзначаємо й 11-й асист Владислава.

Однак до перерви підопічні Дмитра Сумця повернули собі перевагу у дві шайби. Потужний кидок вдався Матусевичу, який не залишив шансів Бабіку, реалізувавши більшість.

Як ми відзначили вище, далі була пауза, а після неї хокеїсти повернулися на лід, аби все ж таки дограти цей поєдинок. Краще до таких умов виявилися готовими господарі. Спочатку Середницький скористався необачними діями хокеїстів «Кепіталз» у захисті й прострілив на Ляльку, який оформив дубль під час перебування його команди у меншості. Натомість, п’ята шайба опинилася у воротах Бабіка після ще одного дальнього кидка. На цей раз його автором став Кривошапкін.

«Кепіталз» не здавалися й скоротили різницю після реалізації подвійної більшості. Дворник зумів вдруге засмутити Кучера після пасу Черненка.

Однак збільшувати гандикап наприкінці зустрічі могли кременчуківці. Кривошапкін після фолу Сірченка заробив буліт й сам взявся його виконувати. Втім переграти Бабіка йому не вдалося. У підсумку господарі зуміли взяти реванш за поразку у Києві.

Таким чином «Кременчук» набрав 16 очок й наблизився до свого суперника на відстань одного балу. «Кепіталз» продовжують перебувати на третій сходинці з 17-ма пунктами в активі. Відзначимо, що свій наступний матч «столичні» проведуть 17-го листопада, а їхнім суперником стане «Тризуб».