Підопічні Вадима Шахрайчука взяли переконливий реванш у суперника за поразку у поєдинку першого кола.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Дніпро» (Херсон) – 7:2 (1:1, 2:0, 4:1)

Шайби: 1:0 – Панченко (Черненко, Таран), 00:50; 1:1 – Стоцький (Ревука, Сидоренко, більшість), 14:30; 2:1 – Кривоножкін (Куцевич), 25:43; 3:1 – Куцевич (меншість), 31:55; 4:1 – Куцевич (Берднікс, Лапко), 42:20; 5:1 – Панченко (Черненко, Куцевич), 43:35; 6:1 – Берднікс (Дворник, Черненко, подвійна більшість), 45:57; 7:1 – Куцевич (Берднікс, Черненко, більшість), 52:56; 7:2 – Цюра (Даниленко, Лєсніков, більшість), 54:47

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Колін Уітт – Еету Моксунен, Владислав Луговий – Євген Секірко – Данило Тищенко; Тимур Лапко – Денис Хонін, Олександр Валькун – Денис Плесовських – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Дніпро»: Едуард Захарченко (Валентин Попережай, 42:20); Антон Стоцький – Євген Ратушний, Микита Сидоренко, Дмитро Мосюк– Сергій Стецюра; Нікіта Лєсніков – Кирило Бортніков, Дмитро Кобильник – Анатолій Ревука – Ілля Щербак; Артем Портной – Денис Наливайко, Олег Паламарчук – Сергій Пойманов – Дмитро Попережай; Арсен Олійник – Ігор Горбунов, Максим Курах – Михайло Цюра – Іван Омельчук
Головний тренер: Олександр Бобкін

До звітної зустрічі суперники підійшли як з кадровими втратами, так і поповненнями. У киян після пропущеного поєдинку з «Тризубом» повернувся до першої ланки Владислав Куцевич. Водночас, «дніпряни» не могли розраховувати на двох провідних виконавців: найкращого асистента чемпіонату Іллю Криклю та захисника Валентина Алексюка. Однак вони «щуки» встигли додати до свого складу двох новачків, які старт сезону провели у «Харківським Берсерках». Мова про Дениса Наливайка та Івана Омельчука.

Події у зустрічі почали розвиватися з приголомшливою швидкістю. Вже на 50-ій секунді господарі зуміли вийти вперед. Таран прострілив на п’ятачок, а Панченко легким дотиком до шайби оформив своє 15-те взяття воріт у сезоні.

Підопічні Вадима Шахрайчука мали більш, ніж достатньо нагод, щоб подвоїти свою перевагу, але чудова гра Захарченка на останньому рубежі дозволяла херсонцям триматися на відстані однієї шайби від суперника.

Натомість, до реалізації своїх нагод команда Олександра Бобкіна підійшла краще. Під час розіграшу більшості Стоцький першим зіграв на добиванні після кидка Сидоренка й рикошету від Ревуки, вперше засмутивши Бабіка.

За рівного рахунку у першому періоді невелику перевагу за моментами мав «Дніпро», зокрема, за рахунок більшої кількості двохвилинних штрафів у складі киян. Втім на першу перерву команди відправилися за рівного рахунку.

Другу двадцятихвилинку команди розпочали обопільно гостро, організувавши чимало роботи для Бабіка та Захарченка. Однак вперед знову вийшли «Кепіталз». Пойманов не зумів реалізувати вихід віч-на-віч з кіпером господарів, а кияни вибігли до швидкої атаки. Куцевич віддав на Кривоножкіна, а Андрій потужним кидком знову подарував перевагу своїй команді.

Далі справа дійшла до дисциплінарних санкцій. Секірко за фол проти суперника отримав двохвилинне вилучення, а за емоції додатково був покараним дискваліфікаційним штрафом на 10 хвилин.

Втім закинути шайбу вдалося господарям. До слова, зробили вони це у меншості. Куцевич першим підчатував на рикошет від скла й з близької відстані втретє переграв Захарченка. Також окремо відзначимо Бабіка та захисників «кепіталз», які впродовж другого періоду провели аж 14 хвилин у меншості, але словацький воротар зберіг свої ворота на замку.

На перерву команди пішли за переваги «Кепіталз» у дві шайби. Однак відзначимо, що до великої кількості вилучень у складі господарів додався ще один дисциплінарний десятихвилинний штраф, який отримав Колін Уітт.

Старт третього періоду був за київською командою. Спочатку Куцевич оформив дубль, скориставшись невдалими діями Захарченка, який невдало зреагував на удар Берднікса. Після цього володіння «Дніпра» вийшов захищати на лід Валентин Попережай. Минула хвилина, і дубль оформив ще й Панченко. Черненко майстерним пасом вивів на порожні ворота Ярослава, а останній не схибив.

На куражі кияни продовжили забивати, реалізувавши подвійну більшість. Бердніксу вдався чудовий кидок здалеку, а сам латвієць відзначився у другій зустрічі поспіль.

Трохи пізніше справа у цьому поєдинку дійшла й до хет-трику. Його автором став Куцевич, який елегантно підставив ключку під кидок Берднікса. Однак продовжували господарі не лише закидати, а й заносити до свого пасиву дисциплінарні десятихвилинні штрафи. Черговий з них отримав Таран.

Свою більшість у третьому періоді реалізували й гості. Цюра підхопив шайбу й після сольного проходу вдруге відправив її у ворота Бабіка.

Тим не менш, це не надто зіпсувало настрій киянам, які поквиталися херсонцям за поразку у матчі-відкритті чемпіонату, обійшовши команду Олександра Бобкіна у турнірній таблиці. Нині підопічні Вадима Шахрайчука посідають другу сходинку, а їхні сьогоднішні суперники – третю. Додамо, що свій наступний поєдинок «Кепіталз» проведуть 22-го листопада. У Вінниці кияни зустрінуться з «Харківськими Берсерками».