Підопічні Вадима Шахрайчука мінімально здолали своїх суперників, повернувши собі поточну першу сходинку турнірної таблиці.

«Київ Кепіталз» – «Кременчук» – 2:1 (1:0; 0:0; 1:1)

Шайби: 1:0 – Тищенко, 5:22; 2:0 – Панченко (Секірко, Луговий), 47:29; 2:1 – Андрющенко (Матвієнко, Середницький), 52:26

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Тимур Лапко – Еету Моксунен, Євген Секірко – Данило Тищенко – Владислав Луговий; Денис Хонін, Антон Сичинський – Денис Плесовських – Олександр Койда – Олександр Валькун
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Кременчук»: Кирило Кучер; Денис Матусевич – Філіп Матвієнко, Віталій Лялька (с) – Артем Целогородцев – Гліб Кривошапкін; Богдан Панков, Святослав Тимченко – Борис Андрющенко – Богдан Середницький; Данило Бабчук, Максим Максименко – Тимофій Савицький – Михайло Геворкян –  Даніїл Кривенко; Нікіта Кругляков, Тимофій Материкін – Ілля Федоров – Владислав Брага – Дмитро Попережай
Головний тренер: Дмитро Сумець

Зустріч активніше розпочали саме господарі. Низку атак їм вдалося конвертувати у гол на шостій хвилині. Тищенко прострілив на п’ятачок й шайба рикошетом від Бабчука опинилася у володіннях Кучера.

Після цього гра вирівнялася. Діяти першим номером продовжували господарі, але й підопічні Дмитра Сумця завдяки швидким випадам мали свої нагоди.

Справжній штурм воріт Кучера відбувся в останні 17 секунд періоду. Кияни отримали право пограти у більшості, але за таку кількість часу кількісну перевагу втілити у закинуту шайбу не вдалося. Зрештою, як і на старті другої двадцятихвилинки.

Гольова посуха продовжилася й до другої перерви. Втім по грі варто відзначити, що моментів біля воріт кожної з команд було чимало. Безумовно, на компліменти напрацювали як Бабік, так і Кучер, оскільки саме завдяки їхнім зусиллям рахунок продовжив залишатися незмінним. Тож, вирішення долі поточного перебування на першому місці суперники відклали на заключний період.

Трохи розрядити напругу у цій зустрічі вдалося на 48-ій хвилині. На щастя для вболівальників киян це зробили «Кепіталз». Вже традиційно столична команда не пішла з льоду без шайби Панченка. Секірко чудово зіграв на перехопленні й віддав на Ярослава, а той кидком з близької відстані вдруге засмутив Кучера. Для форварда нашої команди цей гол став 18-м у сезоні.

Однак гості зуміли скоротити різницю до мінімуму, перервавши суху серію Бабіка у київських матчах з «Кременчуком, яка тривала більше 112-ти хвилин. Матвієнко кинув здалеку, а шайбу у ворота «столичних» завдяки вдало підставленій ключці переправив Андрющенко.

Останні півтори хвилини гості проводили у штучній більшості, знявши воротаря. Зокрема, заключні 40 секунд гра тривала у форматі 6х4 після вилучення Куцевича. Однак підопічні Вадима Шахрайчука вистояли. Окремих компліментів заслуговує чудовий сейв Бабіка на останніх секундах після кидка Матвієнка, який Борис додав до скарбнички ефективних дій впродовж матчу.

У підсумку «Кепіталз» продовжили тенденцію домашніх звитяг у протистоянні з «Кременчуком», здобувши перемогу у найменш результативному, але найбільш бойовому поєдинку в історії цих команд.

Додамо, що сьогоднішня перемога дозволила підопічним Вадима Шахрайчука повернутися на першу сходинку. В їхньому активі 32 очки. Кремечуківці з 28-ма балами перебувають на третьому місці.