Підопічні Вадима Шахрайчука вдало повернулися до гри після міжнародної паузи, оформивши звитягу у столичному дербі.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Тризуб» (Київ) – 10:2 (3:0; 4:1; 3:1)

Шайби: 1:0 – Койда (Тищенко, Секірко), 05:11; 2:0 – Панченко (Черненко), 13:31; 3:0 – Панченко (Черненко, Моксунен), 17:21; 3:1 – Тимченко (Благий), 21:30; 4:1 – Тищенко (Луговий, Секірко), 28:30; 5:1 – Берднікс (Черненко), 28:58; 6:1 – Кривоножкін (Койда, Олійник), 30:04; 7:1 – Панченко (Черненко, Куцевич), 35:53; 8:1 – Берднікс (Луговий, Тищенко), 43:02; 8:2 – Тимченко (Фроленко, Черемнов), 50:02; 9:2 – Сірченко (Валькун, Древаль), 56:01; 10:2 – Луговий (Тищенко), 56:30.

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Еету Моксунен – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Валентин Сірченко – Олександр Койда, Євген Секірко – Владислав Луговий – Данило Тищенко; Антон Сичинський – Олександр Древаль, Олександр Валькун – Денис Плесовських – Тимур Лапко
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Тризуб»: Андрій Безхлібний; Богдан Грицюк – Олександр Давиденко, Євгеній Зик – Богдан Поліщук – Кирило Бондаренко; Олександр Буняк – Володимир Гаврилюк, Віталій Гаврилюк – Олександр Черемнов – Євгеній Тимченко; Артем Неверов – Олег Благий, Ігор Люлюк – Кирило Фроленко – Ярослав Назарага; Михайло Васильєв – Назар Даниленко, Мар’ян Пономаренко – Андрій Лісовий – Яків Середович
Головний тренер: Олександр Яковенко

Стартові хвилини зустрічі розпочалися за рівної боротьби з обопільними шансами на закинуті шайби. Команда Олександра Яковенка встигла протягом двох хвилин пограти у більшості, але рахунок відкрили номінальні господарі.

Койда скористався заблокованою спробою кидка від Тищенка й вразив володіння Безхлібного, відзначившись другою закинутою шайбою у сезоні.

У другій половині періоду підопічні Вадима Шахрайчука подвоїли свій гандикап. Панченко чудово обігрався з Черненком, розібрався на п’ятачку з Неверовим та оформив ювілейну двадцяту шайбу у сезоні.

До завершення стартової двадцятихвилинки Ярослав відкрив лік і третьому десятку закинутих шайб у цьому сезоні. Моксунен вивів форварда «Кепіталз» на порожні ворота й той оформив дубль.

Втім другий період результативно розпочали саме номінальні гості. Тимченко отримав нагоду вийти віч-на-віч з Бабіком й мастерно реалізував свій шанс, перегравши словацького голкіпера.

Вдало використав своє рандеву з воротарем у другому періоді і форвард «Кепіталз» Тищенко. Данило скористався чудовим асистом від Лугового та відправив у володіння Безхлібного свою 11-ту шайбу у сезоні.

Не минуло й 30-ти секунд як ворота «Тризуба» вразили вп’яте. Черненко виграв вкидання, а Берднікс завдяки сольному проходу відзначився яскравим голом від поперечини після кидка здалеку.

«Кепіталз» не скидали обертів й ще збільшили свою перевагу. Койда чудово пройшов флангом й відпасував на Кривоножкіна, який спочатку обіграв Безхлібного, а потім відзначився в його незахищених володіннях. Завдяки цьому взяттю воріт Кривоножкін наздогнав Тищенка, тим самим оформивши й свою одинадцяту шайбу у сезоні.

Сьомий гол номінальні господарі оформили після чудової триходівки Куцевич-Черненко-Панченко, яку результативно завершив Ярослав, оформивши хет-трик. Також відзначимо й асистентський покер Черненка. Для капітана «Кепіталз» ця результативна передача стала 22-ою у сезоні.

Третій період розпочався з оформленого дублю захисника «Кепіталз» Берднікса. Деніс знову відзначився кидком здалеку, вразивши дев’ятку воріт Безхлібного.

Не вимикалася з гри й команда Олександра Яковенка, відзначившиись другим взяттям воріт у цій зустрічі. Після потужного кидка Фроленка шайба влучила у стійку, а Тимченко вдало зіграв на добиванні, переправивши її у порожні ворота. Відповідно, і форвард «Тризуба» так само зумів оформити дубль у звітному поєдинку.

Підопічні Вадима Шахрайчука результативно відповіли на це двома закинутими шайбами ближче до завершення зустрічі. Сірченко відзначився після кидка здалеку, а Луговий вдало зіграв на добиванні.

Таким чином, «Київ Кепіталз» вдруге у сезоні десять разів відзначаються у воротах «Тризуба» й вчетверте переграють підопічних Олександра Яковенка. Ця звитяга допомогла команді Вадима Шахрайчука повернутися на другу сходинку, обійшовши «Кременчук».

Свої наступні зустрічі обидва суперники проведуть 24-го грудня на льоду київського Палацу спорту. «Кепіталз» протистоятиме «Харківським Берсеркам», а «Тризуб» у дербі поміряється силами з «Соколом».