22-ге грудня, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Після тривалої перерви підопічні Вадима Шахрайчука повертаються до гри. Найближчої п’ятниці на льоду столичного Палацу спорту вони у рамках дербі поміряються силами з «Тризубом».

Зустріч 17-го туру стане четвертим очним протистоянням команд впродовж нинішнього сезону. Попередні три неодмінно завершувалися на користь «Кепіталз», але їхній перебіг був досить різним. Якщо у стартових двох поєдинках наша команда перемогла з загальним рахунком 18:1 (10:0 та 8:1), то в останньому матчі підопічні Вадима Шахрайчука були змушені відіграватися й здобули вольову перемогу на останніх хвилинах завдяки шайбам Миколи Дворника та Ярослава Панченка.

Відзначимо, що пауза для команди Олександра Яковенка була менш тривалою. 9-10 грудня «Тризуб» провів два поєдинки у Кременчуці, в яких поступився з загальним рахунком 1:27.

Водночас, «Кепіталз» свою останню зустріч провели тижнем раніше, здолавши вже згаданий «Кременчук» на власному льоду. Тож, після тривалої паузи наша команда готова повернутися на лід з великим бажанням грати і перемагати.

У свою чергу, «Тризуб» так само прагне покращувати свій очковий баланс. Тим більше, що остання зустріч між командами пройшла у дійсно конкурентній боротьбі.

Додамо, що два інших поєдинки 17-го туру вже відбулися. «Дніпро» здолав «Харківських Берсерків», а «Сокіл» у серії булітів взяв гору над «Кременчуком».