Підопічні Вадим Шахрайчука ударно стартували у рамках Кубка України, розгромивши «Харківських Берсерків».

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Харківські Берсерки» (Харків) – 11:2 (3:0, 2:1, 6:1)

Шайби: 1:0 – Олійник (Дворник, Кривоножкін), 01:55; 2:0 – Койда (Хонін, Тищенко), 02:38; 3:0 – Панченко (Черненко, Сирченко), 18:51; 4:0 – Панченко (Черненко, Куцевич), 20:46; 4:1 – Безуглий (В. Мурин, більшість), 22:21; 5:1 – Кривоножкін (Хонін, Олійник), 32:03; 6:1 – Панченко (Куцевич, Черненко), 44:08; 7:1 – Кривоножкін (Олійник, Секірко), 44:35; 8:1 – Плесовських (Валькун, Древаль), 45:23; 9:1 – Панченко (Черненко, Куцевич), 46:05; 10:1 – Черненко (Дворник, Панченко, більшість), 50:09; 11:1 – Секірко (Кривоножкін, Олійник), 53:27; 11:2 – Карнаух (Осадчий, Дуюн), 54:00

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік (Назар Бойко, 36:00); Костянтин Рябенко – Еету Моксунен, Владислав Куцевич – Сергій Черненко – Ярослав Панченко;  Павло Таран (с) – Валентин Сирченко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Денис Хонін, Олександр Койда – Микола Дворник – Данило Тищенко; Антон Сичинський – Кирило Бондаренко, Олександр Древаль – Олександр Валькун – Денис Плесовських
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Харківські Берсерки»: НазарійСушак (Тарас Мурин, 33:10); Ілля Пруський – Дмитро Кльонов, Євген Абаджян – Єгор Безуглий (с) – Валентин Мурин; Денис Наливайко – Олексій Мельников, Тарас Карнаух – Денис Осадчий – Данило Дуюн; Андрій Обремський – Расім Абдуллаєв, Данило Деркач – Іван Омельчук – Олег Ружицький; Данило Мазур – Богдан Коновалов
Головний тренер: Павло Легачев.

Вже зі старту зустрічі кияни на правах фаворитів почали підтискати своїх суперників, що втілилося у дві закинуті шайби до завершення третьої хвилини. Тищенко зумів реалізувати яскравий сольний прохід, а Койда потужним кидком залишив не при справах Сушака.

Розвинути свою перевагу «столичні» зуміли перед перервою. Сирченко передачею від борта знайшов Панченка, а останній у чудовому стрибку закинув третю шайбу для номінальних господарів.

На старті другого періоду Ярослав зумів оформити дубль. Куцевич віддав точну передачу з флангу, а Панченко без проблем вирішив ситуацію на користь «Кепіталз». Однак, слобожанці досить швидко скоротили різницю у рахунку. Команда Павла Легачева зуміла реалізувати більшість. Валентин Мурин впритул розстрілював Бабіка, але кіпер врятував киян. Щоправда, першим на добиванні виявився Безуглий, котрий відправив шайбу у ворота.

До другої перерви у зустрічі підопічні Вадима Шахрайчука відзначилися ще одного разу. Олійник вивів Кривоножкіна на ударну позицію, і той з близької відстані вп’яте засмутив Сушака. Відзначимо, що ближче до завершення періоду у складі обох команд відбулися зміни голкіперів. У воротах харків’ян з’явився Тарас Мурин, а володіння киян почав захищати Бойко.

У своєму флеш-інтерв’ю перед заключною 20-хвилинкою Микита Олійник відзначив, що ніхто не буде берегти сили на матч з «Кременчуком». Зрештою, так воно й сталося. Третій період став більш результативним, ніж два попередніх. І тут постаралися саме кияни. Впродовж двох хвилин у воротах Тараса Мурина побували одразу чотири шайби. Панченко оформив хет-трик, Кривоножкін – дубль, а також автором ще однієї шайби став Плесовських.

Однак цим все не обмежилося. Вперше у цій зустрічі кияни реалізували більшість. Панченко до чотирьох закинутих шайб додав ще й асист, а першим результативним ударом відзначився досвідчений Черненко.

Одинадцяту шайбу «Київ Кепіталз» на свій рахунок записав Секірко. Тарас Мурин як міг захищав свої ворота після ударів з близької відстані, але з добиванням Євгена йому впоратися не вдалося.

Останнє слово у зустрічі було за харків’янами. Дуюн у непростій ситуації дотягнувся до шайби й віддав на Карнауха, який потужним ударом не дав Бойку відстояти «насухо».

Тим не менш, це команду Вадима Шахрайчука навряд засмутило. Кияни відсвяткували яскраву звитягу у своєму першому матчі в історії, але вирішальний поєдинок вони проведуть завтра. О 18:00 наша команда боротиметься за перепустку до фіналу Кубка України з господарем турніру – ХК «Кременчук».