6-те березня, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Після чотирьох проведених зустрічей у півфіналі плей-офф – в обох парах встановилися нічийні рахунки – 1:1. Цей факт не може не тішити вболівальників хокею, адже вся інтрига ще попереду.

Відтепер у матчах двох серій господарями будуть інші команди. Втім, якщо «Дніпро» та «Кременчук» переїдуть до Одеси, аби проводити свої поєдинки, то у нашій парі цей процес виглядає суто номінальним.

До нинішньої зустрічі «Кепіталз» підходять у гарному настрої, адже вони зуміли наздогнати суперників у рахунку, оформивши непросту звитягу за підсумками недільного матчу. Але є одне але.

У добре відомому прислів’ї мова йде про те, що після бою кулаками не махають. Однак це точно не про наших суперників. Схоже, їм надто допекли переможні шайби Деніса Берднікса. Тож, «Сокіл» вирішив, що все має вирішуватися не лише на льоду. Як наслідок, після звернення до дисциплінарного комітету ФХУ нашими суперниками для розгляду кількох епізодів з другого матчу, було прийнято рішення про дискваліфікацію Берднікса на один матч та ще два з правом викупу.

Що ж, ми приймаємо це рішення. Серія триває, а «Кепіталз готові до бою!