10 жовтня, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: телеканал «Sport 1», YouTube ФХУ

Сьогодні на підопічних Вадима Шайхрайчука очікуватиме передостанній матч першого кола та друге в історії дербі у рамках чемпіонату України.

Суперник «столичних» не потребує додаткового представлення. Команда Олега Шафаренка є чинним чемпіоном України, а також фіналістом Кубка України.

Нині саме «Сокіл» очолює турнірну таблицю, здобувши вісім очок за підсумками трьох матчів. У свою чергу, «Кепіталз» йдуть третіми й мають на два бали менше.

Під час паузи між завершенням Кубка України та стартом чемпіонату майбутні суперники провели між собою товариську зустріч, яка завершилася нічиєю – 4:4.

Серед цікавинок варто наголосити, що одразу десятеро хокеїстів «столичних» раніше мали досвід виступів у складі команди Олега Шафаренка. Тож, майбутнє дербі двох представників столиці матиме ще цікавіший підтекст.

Відзначимо, що за підсумками трьох турів обидві команди мають найменшу кількість пропущених шайб. «Соколята» пропустили двічі, а «столичні» – тричі. Кіпери команд Олег Петров та Борис Бабік є лідерами сезону за шатаутами, двічі відігравши «на нуль». Водночас, і атака команд є найкращою: 23 закинутих шайби у «Сокола» та 17 у «Кепіталз». Великим є представництво обох колективів й нагорі таблиці бомбардирів. Одразу троє хокеїстів цих клубів мають по 8 результативних дій. Серед них Денис Бородай (6+2) та Сергій Бабинець (3+5) з «Сокола» та гравець «Київ Кепіталз» Ярослав Панченко (5+3).

Втім що переможе в очній зустрічі: атака чи захист? Дізнаємося ввечері!

Традиційно анонсуємо й інші поєдинки туру. 12-го жовтня «Тризуб» у Києві зіграє з «Дніпром», а наступного дня до Вінниці завітає «Кременчук», який проведе поєдинок проти харківських «Берсерків».