25-те лютого, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

В описі цього поєдинку вдало поєднуються такі протилежні слова: перший та останній. Цей матч стане заключним для підопічних Вадима Шахрайчука у регулярному чемпіонаті, а вже наступного тижня розпочнеться серія плей-офф. Натомість, «Кепіталз» зможуть зіграти у Палаці спорту з глядачами. Такого у нинішньому сезоні ще не було.

Загалом, маємо відзначити, що саме цим поєдинком буде завершено календар усієї «регулярки». Попередніх п’ять протистоянь завершувалися двома перемогами «Сокола» в основний час, ще двома – у серії булітів, а також однією звитягою «Кепіталз».

З турнірної точки зору звітний поєдинок не відіграватиме остаточного значення, адже розподіл місць вже визначений: «Сокіл» став першим, «Кременчук» посів друге місце, «Дніпро» завершив регулярну частину сезону третім», а «Кепіталз» – четвертими.

Однак казати про товариський статус матчу з глядачами у Палаці спорту між двома київськими командами буде, м’яко кажучи, некоректно. Підопічні Олега Шафаренка спробують довести, що не дарма підходять до плей-офф з чільної позиції. Натомість, колектив Вадима Шахрайчука має змогу продемонструвати, що його амбіції були вищими, ніж четверта сходинка регулярного чемпіонату.

Безумовно, важливою є перемога у цьому протистоянні з психологічної точки зору напередодні очних матчів у півфіналі плей-офф. У будь-якому випадку, сьогодні наставники обох команд отримають чимало інформації для аналізу напередодні майбутніх поєдинків плей-офф.

Щиро запрошуємо столичних вболівальників, які скучили за хокеєм, на безкомпромісне дербі!