Провал у другому періоді не дозволив підопічним Вадима Шахрайчука сподіватися на вдалий результат у стартовому поєдинку 1/2 фіналу плей-офф.

«Сокіл» (Київ) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 4:0 (0:0; 3:0; 1:0)
Шайби: 1:0 – Бондарєв (Разумов, Дворецький), 30:04; 2:0 – Бондарєв (Разумов, Горлушко), 33:40; 3:0 – Качан (Бабинець), 36:28; 4:0 – Мазур (Бородай), 45:09

«Cокіл»: Богдан Дьяченко; Всеволод Толстушко – Олександр Філімонов, Володимир Чердак – Вадим Мазур – Сергій Бабинець; Олексій Янішевський – Володимир Алексюк, Роман Благий (с) – Віктор Захаров – Максим Разумов; Павло Дворецький – Микита Полоницький, Ігор Слюсар – Артем Бондарєв – Денис Бородай; Ілля Собченко – Олександр Горлушко, Максим Жеребко – Василь-Юрій Качан – Руслан Ромащенко
Головний тренер: Олег Шафаренко

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Тимур Лапко – Еету Моксунен, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Павло Таран – Олександр Койда, Данило Тищенко – Микола Дворник – Владислав Луговий; Олександр Валькун – Данило Бабчук, Денис Плесовських – Валентин Сірченко – Єгор Безуглий
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

До першого дербі у рамках плей-офф номінальні господарі підійшли з досить вагомим змінами, які позначилися як на п’ятірках, так і складі загалом. Зокрема, повернулися на лід у порівнянні з останнім поєдинком Богдан Дьяченко, Вадим Мазур, Олексій Янішевський та Олександр Горлушко. Натомість, Вадим Шахрайчук вніс значно менше корективів, трохи перетасувавши п’ятірки. Натомість, єдиною зміною стала поява Олександра Древаля замість Олександра Валькуна.

Стартовий період зустрічі команди провели досить обережно, заробивши на двох лише одне вилучення, яке до свого пасиву заніс Бондарєв. Зрештою, під час нього найбільше відчувалася перевага однієї з команд. Втім, підопічні Вадима Шахрайчука не зуміли втілити кількісну перевагу у закинуту шайбу. У підсумку стартові 20 хвилин завершилися з рахунком 0:0.

На старті другого періоду два шанси пограти у більшості після вилучень Черненка отримала команда Олега Шафаренка. Однак і у цих ситуаціях справа обійшлася без закинутих шайб.

Відкрити рахунок у зустрічі судилося «соколятам». Дворецький розпочав атаку з глибини, а Разумов виконав майстерний простріл вздовж воріт Бабіка, на який відгукнувся Бондарєв.

За 3,5 хвилини «Сокіл» подвоїв свою перевагу. І знову себе проявила пара Разумов-Бондарєв. Максим виконав кидок по воротах, а Артем першим опинився на добиванні.

Протягом другого періоду «Кепіталз» чимало часу проводили у меншості, занісши до свого пасиву одразу чотири вилучення, на противагу одному у суперників, що, безумовно, позначилося на грі. Втім, втретє «Сокіл» відзначився вже у номінально рівних складах, хоча фактично Берднікс ще не встиг повернутися до гри. Зрештою, після того як Бабік спробував відкинути шайбу подалі від воріт першим на підбиранні опинився Бабинець, який швидко віддав передачу на Качана, а той потужним кидком не залишив шансів словацькому голкіперу.

У третій 20-хвилинці команда Олега Шафаренка збільшила свою перевагу до чотирьох шайб. Бородай віддав на Мазура, який спочатку розібрався з Тищенком, а потім переграв Бабіка.

На цьому результативні кидки у зустрічі завершилися. Як підсумок, «Сокіл» здобув найрозгромнішу перемогу в історії над «Кепіталз», а підопічні Вадима Шахрайчука вперше залишили лід без бодай однієї закинутої шайби у дербі.

Втім, серія триває й у нашої команди є майже два дні, аби виконати роботу над помилками перед недільним поєдинком.