Підопічні Вадим Шахрайчука вперше у сезоні зазнали поразки у дербі.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Сокіл» (Київ) – 2:3, с.б. (1:2, 1:0, 0:0, 0:0)

Шайби: 0:1 – Чердак (Толстушко, Бабинець, більшість), 04:42; 1:1 – Куцевич (Панченко, 4х4), 12:14; 1:2 – Ромащенко (Слюсар, Полоницький, подвійна більшість), 15:42; 2:2 – Панченко (Куцевич, Черненко), 23:26; Чердак (серія булітів – 0:1), Бабинець (серія булітів – 0:2)

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Еету Моксунен, Владислав Куцевич – Сергій Черненко – Ярослав Панченко; Павло Таран (с) – Валентин Сірченко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Денис Хонін, Микола Дворник – Данило Тищенко – Олександр Койда; Антон Сичинський – Олександр Древаль, Владислав Луговий – Олександр Валькун – Денис Плесовських
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Cокіл»: Богдан Дьяченко; Всеволод Толстушко – Олександр Філімонов, Сергій Бабинець – Вадим Мазур – Володимир Чердак;  Микита Полоницький – Олександр Горлушко, Роман Благий (с) – Олексій Янішевський – Віктор Захаров; Володимир Алексюк – Артем Євсейчик, Ігор Слюсар – Руслан Ромащенко – Денис Бородай; Денис Гайдук – Роман Жеребко, Василь-Юрій Качан – Ілля Собченко – Євгеній Говорушко
Головний тренер: Олег Шафаренко

Статус дербі почав виправдовувати себе з перших хвилин протистояння. Обидві команди вийшли на лід з абсолютним розумінням, що перемога є важливою як з точки зору боротьби за поточну першу сходинку, так і з морального боку.

Рахунок вдалося відкрити номінальним гостям. Чердак після асисту Бабинця потужним ударом зумів реалізувати більшість. Для цього «соколятам» знадобилося лише п’ять секунд.

Втім «столичні» зуміли відігратися. Панченко зблизився з Дьяченком й прострілив на дальню стійку, де зовсім вільним лишився Куцевич. Владислав не схибив.

Та все ж, на першу перерву в якості лідера відправилася команда Олега Шафаренка, яка реалізувала подвійну більшість. Слюсар знайшов Ромащенка, а Руслан кидком з гострого кута залишив Бабіка не при справах.

У другій двадцятихилинці закинутих шайб було менше, а точніше – всього одна. Команді Вадима Шахрайчука вдалося відігратися завдяки діям того самого дуету. На цей раз Куцевич асистував, а Панченко відзначився дев’ятою результативною дією у рамках чемпіонату. До слова, у кожному з періодів «Київ Кепіталз» закидали ще по шайбі, але арбітри їх не зараховували через порушення хокеїстів команди номінальних господарів.

Впродовж наступних 25-ти хвилин суперники створили чимало нагод, аби забити бодай раз, але не склалося. Натомість, у серії булітів номінальні господарі так і не зуміли вразити володіння Богдана Дьяченка. Натомість, Чердак та Бабінець своїми булітами принесли звитягу «Соколу».

Таким чином, підопічні Олега Шафаренка здобули своє десяте очко й закріпилися на першій сходинці. В активі «Кепіталз» – 7 балів та поточне третє місце.