Підопічні Вадима Шахрайчука вшосте виявилися за сильнішими за команду Олександра Яковенка у столичному дербі.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Тризуб» (Київ) – 5:3 (2:0; 1:2; 2:1)
Шайби:
1:0 – Плесовських (Сірченко), 02:13; 2:0 – Берднікс (Секірко, більшість), 03:44; 2:1 – Віт. Гаврилюк (Фроленко), 21:51; 2:2 – Тимченко (Васильєв), 22:57; 3:2 – Луговий (Олійник, більшість), 29:05; 4:2 – Кривоножкін (Берднікс), 44:30; 4:3 – Росляков (Фроленко), 58:07; 5:3 – Дворник (Кривоножкін, Олійник), 58:30

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Тимур Лапко – Деніс Берднікс, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Еету Моксунен – Костянтин Рябенко, Данило Тищенко – Євген Секірко (с) – Владислав Луговий; Валентин Сірченко – Данило Бабчук, Олександр Койда – Олександр Валькун – Єгор Безуглий; Роман Дяченко, Олександр Древаль – Денис Плесовських – Артем Архипенко
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Тризуб»: Владислав Вязовов; Богдан Грицюк – Роман Лаврик, Євгеній Тимченко – Антон Росляков – Євгеній Зик; Роман Щербатюк – Володимир Гаврилюк, Віталій Гаврилюк – Ярослав Назарага – Кирило Фроленко; Артем Неверов – Олександр Буняк, Ігор Люлюк – Михайло Васильєв – Яків Середович; Ярослав Козир
Головний тренер: Олександр Яковенко

Як зазначалося в анонсі зустрічі, сьогодні Вадим Шахрайчук з різних причин не міг розраховувати на стартову ланку нападу: Куцевича, Черненка і Панченка, захисника Тарана та голкіпера Бойка. Відповідно, п’ятірки зазнали певних змін. Натомість, своє місце у заявці «Кепіталз» отримали хокеїсти нашої юнацької команди: Роман Дяченко та Артем Архипенко.

Незважаючи на це номінальні господарі розпочали досить жваво. Сірченко прострілив на Плесовських, і Денис майстерно переправив шайбу у ворота Вязовова, оформивши дебютне взяття воріт на професіональному рівні.

За півтори хвилини команда Вадима Шахрайчука подвоїла свій гандикап. Берднікс у своєму фірмовому стилі виконав результативний кидок здалеку, ознаменувавши їм реалізацію більшості.

Початок другого періоду був ідентичним, але вже в інший бік. Цього разу два швидких голи оформили підопічні Олександра Яковенка. Спочатку Віталій Гаврилюк відгукнувся на простріл Фроленка, вперше засмутивши Бабіка, а потім Тимченко майстерно реалізував вихід віч-на-віч, не залишивши шансів словацькому голкіперу.

Однак ближче до середини періоду «Кепіталз» знову вийшли вперед, вдруге реалізувавши більшість. Комбінацію з передачі Олійника результативно завершив Луговий. Додамо, що для Микити цей асист став ювілейним 30-м у сезоні.

У третьому періоді команда Вадима Шахрайчука збільшила свою перевагу до двох шайб. До свого голу додав асист Берднікс, який майстерно розібрався з захисниками суперника й віддав на Кривоножкіна. Андрій переправив шайбу у ворота, оформивши своє 23-тє взяття воріт у чемпіонаті.

За шість хвилин до завершення «Тризуб» отримав можливість пограти у подвійній більшості після вилучень Моксунена і Плесовських. Втім господарі вистояли.

У кінцівці зустрічі інтрига відродилася. За 1:53 до завершення Росляков вдало відгукнувся на передачу Фроленка й скоротив різницю до мінімуму. Проте «Кепіталз» досить швидко повернули собі перевагу у два голи завдяки шайбі Дворника. Як підсумок, підопічні Вадима Шахрайчука вшосте у сезоні здолали «Тризуб», і вдруге – з різницею у дві шайби.

Відзначимо, що свій наступний матч «Кепіталз» проведуть 14-го лютого. Їхнім суперником стануть «Берсерки-Патріот». Натомість, «Тризуб» 22-го лютого зустрінеться з «Соколом».