Поєдинок 1. 24-те лютого, 15:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: YouTube Хокей LIVE
Поєдинок 1. 25-те лютого, 11:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція:
YouTube Хокей LIVE

Боротьба за золоті медалі у чемпіонаті України серед жіночих команд виходить на фінішну пряму. Лідерам чемпіонату – «Кепіталз» та «Пантерам» залишилося провести лише чотири матчі, але всі вони будуть очними. Тож, рівень інтриги є максимальним.

Нині підопічні Євгена Аліпова випереджають харків’янок лише за різницею забитих і пропущених (+143 на противагу +108 у суперниць). За попередні вісім поєдинків киянки пропустили всього чотири голи. Натомість, у володіннях команди Вадима Радченка шайба побувала п’ять разів.

Зважаючи на такі показники, очевидно, що на провідних позиціях у рейтингу бомбардирок і асистенток перебувають представниці цих колективів. Найкращою снайперкою чемпіонату є нападниця «Кепіталз» Елізабет Аліпова. В її активі 39 голів, що на 11 ближче, ніж в її найближчої переслідувачки Вікторії Ценової з «Пантер». У заліку асистенток одразу четверо гравчинь «Кепіталз» перебувають на провідних позиціях. Серед них: Юлія Добровольська (31), Елен Аліпова (29), Елізабет Аліпова (23) та Надія Косіч (21). Так само 21 раз відзначалася результативними передачами й харків’янка Мелісса Галас.

Зрештою, як мінімум одна команда змушена буде перервати свою переможну серію за підсумками майбутніх протистоянь. Хто нею стане – дізнаємося впродовж найближчого вікенду.