Підопічні Вадим Шахрайчука закинули по дві шайби у кожному з періодів, а Борис Бабік знову відзначився шатаутом.

«Харківські Берсерки» (Харків) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

Шайби: 0:1 – Дворник (Панченко, більшість), 08:35; 0:2 – Панченко (Моксунен, Бабік), 02:38; 0:3 – Дворник (Тищенко, Таран, меншість), 23:54; 0:4 – Олійник (Моксунен, Секірко), 35:41; 0:5 – Секірко (Панченко, Куцевич), 51:59; 0:6 – Койда (Дворник, Тищенко), 58:19

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Еету Моксунен, Владислав Куцевич – Сергій Черненко – Ярослав Панченко;  Павло Таран (с) – Валентин Сірченко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Олександр Койда, Микола Дворник – Данило Тищенко – Владислав Луговий; Антон Сичинський – Денис Хонін, Дмитро Утукін – Олександр Валькун – Денис Плесовських
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Звитягу «столичних» можна сміливо назвати такою, яка здобута на класі. На цей раз у зустрічі не було закинуто такої великої кількості шайб як у кубковому поєдинку, але кияни все одно зуміли переконливо здолати суперника.

Рахунок у зустрічі відкрив Дворник, який майстерно переправив шайбу у володіння Сушака, зігравши на п’ятаку. Натомість, подвоїти рахунок вдалося Панченку. Ярослав після фірмового проходу не лишив шансів кіперу «Берсерків» після потужного кидка у кут.

Другу двадцятихвилинку столичні знову розпочали з шайби від Дворника, який оформив дубль. На цей раз Микола відгукнувся на пас від Тищенка, а гості відзначилися під час гри у меншості.

Заключну шайбу перед другою перерву закинув Олійник. Микита також продемонстрував чудові індивідуальні дії й завершив прохід центральною зоною влучним кидком.

Довершили успіх «Київ Кепіталз» Секірко, який на п’ятаку замкнув чудову передачу від Куцевича, а також Койда, котрий завершив триходівку після пасів Дворник і Тищенка.

Як підсумок, підопічні Вадима Шахрайчука здобувають перемогу у першій виїзній зустрічі у рамках чемпіонату України та нині посідають третє місце. Щодо інших поєдинків туру, то відзначимо, що «Сокіл» здолав «Тризуб» – 10:0, а «Кременчук» дотиснув «Дніпро» у третьому періоді – 5:2.