Підопічні Вадима Шахрайчука завдяки результативний грі у другій і третій двадцятихвилинках та шатауту Бориса Бабіка розгромили чинних володарів Кубка України.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Кременчук» – 6:0 (0:0; 3:0; 3:0)

Шайби: 1:0 – Панченко, 24:25; 2:0 – Куцевич (Черненко, Панченко, більшість), 29:56; 3:0 – Черненко (Куцевич, Берднікс), 32:39; 4:0 – Кривоножкін (Дворник), 44:10; 5:0 – Панченко, 53:17; 6:0 – Дворник (Моксунен), 54:28

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Еету Моксунен, Микола Дворник – Данило Тищенко – Владислав Луговий; Денис Хонін – Олександр Древаль, Олександр Валькун – Денис Плесовських – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Кременчук»: Даніїл Макаренко (Кирило Кучер, 45); Гліб Варава – Денис Матусевич, Гліб Кривошапкін – Віталій Лялька (с) – Артем Целогородцев; Дмитро Ігнатенко – Нікіта Кругляков, Святослав Тимченко – Владислав Брага – Богдан Середницький; Богдан Панков – Михайло Геворкян
– Даніїл Кривенко – Тимофій Савицький; Максим Максименко – Данило Бабчук, Борис Андрущенко – Данііл Дука – Ілля Федоров
Головний тренер: Дмитро Сумець

Стартовий період виправдав прогнози спеціалістів щодо напруги у звітній зустрічі. Команди видали безкомпромісну боротьбу на льоду, але головними героями стали кіпери обох колективів – Макаренко та Бабік. Вистачало можливостей й під час гри у більшості, але жоден з колективів так і не зумів бодай раз втілити у життя кількісну перевагу. Також відзначимо й тренерське рішення наставника «столичних» Вадима Шахрайчука, який випустив новачка Деніса Берднікса у стартовій ланці.

Рахунок у зустрічі кияни відкрили на 25-ій хвилині під час гри 4х4. Помилкою захисника «Кременчука» Матусевича скористався найкращий бомбардир чемпіонату Панченко, який на п’ятачку підхопив шайбу й розстріляв Макаренка.

Досить швидко підопічні Вадима Шахрайчука подвоїли свою перевагу. Триходівку Черненко – Панченко – Куцевич Владислав завершив влучним ударом з близької відстані. Відбулося це під час останніх миттєвостей перебування киян у більшості.

Господарі не зупинялися й потроїли свою перевагу. Новачок команди Берднікс виправдав свій вихідок у першій ланці та виконав чудову розрізну передачу на Черненка, а Сергій ефектним кидком в один дотик переправив шайбу у володіння Макаренка.

Загалом, якщо хвалити «Кепіталз» за другий період, то окрім дій першої ланки варто зайвий раз згадати і про Бабіка, який у важливі моменти «не підпускав» суперників у рахунку.

Заключну двадцятихвилинку кияни також розпочали ударно. Кривоножкін під час атаки «Кепіталз» найкраще розібрався на п’ятачку й вчетверте засмутив Макаренка. Відзначимо, що після цього його на останньому рубежі замінив Кучер.

Втім команда Вадима Шахрайчука продовжувала діяти на куражі й не збиралася відстоювати рахунок. Дубль після реалізованого виходу віч-на-віч оформив Панченко. Для Ярослава цей результативний кидок став восьмим у сезоні. Не минуло хвилини як «Кепіталз» оформили й шосте взяття воріт. Моксунен віддав, а Дворник відправив у ворота суперників третю шайбу у третьому періоді.

Тож, 6:0 – безумовно найважливіша та найяскравіша звитяга нашої команди в історії, яка принесла їй десяте очко та вивела на друге місце у турнірній таблиці, дозволивши обійти «Кременчук». Підкріплюємо приємний рахунок й тим, що третій шатаут у сезоні вдалося оформити Борису Бабіку, який став лідером у чемпіонаті за цим показником.

Відзначимо, що свій наступний матч «столичні» проведуть у понеділок. Їхнім суперником стане «Тризуб».