11-те травня, 15:00, м. Київ, Арена «Шалетт»

Найближчої суботи стартує турнір «Київське хокейне дербі». Впродовж чотирьох тижнів на арені «Шалетт» проходитимуть поєдинки й на початку червня буде визначено його призерів.

Участь у турнірі візьмуть чотири команди: «Київ Кепіталз», «Крижинка-Кепіталз», «Сокіл Junior» та «Спарта». Для представників структури нашого клубу змагання розпочнеться з очної зустрічі. Чемпіони Молодіжної хокейної ліги спробують створити конкуренцію нашій дорослій команді. У нещодавньому інтерв’ю Ігор Архипенко анонсував підсилення у вигляді вихованців «Крижинки», які виступають за кордоном. Щоправда, «поділитися» частиною хокеїстів доведеться і з дорослою командою. У будь-якому випадку, мотивація в юних хокеїстів буде максимальною.

Водночас за «Київ Кепіталз» гратимуть українські хокеїсти, які вже перепідписали контракт на майбутній сезон. Для команди ці матчі стануть можливістю підтримати тонус, а для Вадима Шахрайчука – поекспериментувати з наявним складом.

Також зазначимо, що іншими учасниками «Київського хокейного дербі» –  «Сокіл Junior» та «Спарта», за яку виступатиме левова частина хокеїстів «Тризуба», свій очний проведуть у неділю.