14 вересня, 14:00, м. Кременчук, «Айсберг». Трансляція: YouTube ФХУ, телеканали «Sport 1», «Sport 3»

Делегація «столичних» вже прибула до Кременчука, де на команду Вадима Шахрайчука очікує перший поєдинок. Чого від нього очікувати – розповімо у нашому прев’ю.

Для обох суперників цей розіграш Кубка України є дебютним в історії команд. Втім, якщо харківський клуб був заснований 2020-го року й до того виступав лише у чемпіонаті, то для «Київ Кепіталз» поєдинок проти «берсерок» стане першим офіційним в історії.

Відзначимо, що у сезон 2023/2024 наші опоненти входять з новим тренером. Ним став Павло Легачев. Щодо втрат, то можемо відзначити відсутність у складі слобожанців Данила Кашевка, який не приїхав на Полтавщину через пошкодження.

У рамках першого ігрового дня «Харківські Берсерки» вже провели свій матч групи В, в якому з рахунком 3:12 поступилися її іншому учаснику – «Кременчуку». Відзначимо, що з господарями турніру підопічним Вадима Шахрайчука належатиме зіграти у п’ятницю.

До слова, наставник «столичних» в інтерв’ю відзначив, що команда суперників є «голодною» до перемог й буде намагатися продемонструвати всі свої вміння. У свою чергу, кияни у рамках збору проводили матчі лише з напіпрофесіоналами, тому відповідальність першого офіційного поєдинку, безумовно, буде присутньою. Тож, готуємося спостерігати за цікавим матчем, який увійде в історію «Київ Кепіталз».

Окрім того, маємо зазначити, що свій збір наші хокеїсти пройшли без травм. Відповідно, до Кременчука команда вирушила у максимально бойовому складі.

Щодо групи А, то у рамках першого ігрового дня чинний чемпіон та дворазовий володар Кубка України – київський «Сокіл» у серії булітів зумів здолати херсонський «Дніпро». Сьогодні до боротьби у цій групі долучиться «Тризуб», на який очікує дербі з «Соколом».