3-тє лютого, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Після перенесеного очного поєдинку, який у середу відбувся в Одесі, вп’яте у чемпіонаті команди зустрінуться на льоду київського Палацу спорту.

Загальна статистика протистоянь свідчить на користь підопічних Олександра Бобкіна, які здобули три перемоги. Натомість, команда Вадима Шахрайчука тріумфувала одного разу.

Щодо останнього поєдинку, то тут варто відзначити абсолютно різні відтинки зустрічі, де ініціатива по-черзі переходила від однієї команди до іншої. Зрештою, всі три періоди завершилися нічийним результатом. Втім в овертаймі більш настирними виявилися херсонці.

До слова, для «Дніпра» ця перемога стала вже шостою поспіль й вивела «щук» на третє місце. Натомість, «Кепіталз» зазнали поразок у трьох останніх матчах. Варто відзначити й складний календар киян, який подарував команді протистояння з «Соколом» та виїзні поєдинки у Кременчуці та Одесі.

Домашній матч з херсонцями обіцяє бути не менш складним. Втім свій лід є вагомою перевагою. Тим більше, останні результати мають стати додатковою мотивацією для «Кепіталз» провести заключні п’ять матчів регулярного чемпіонату на мажорній ноті, щоб фінішувати якомога вище.

Щоправда, «Дніпро» також не бажає припиняти свою впевнену ходу й продовжує відчайдушну боротьбу з більш досвідченими за складом суперниками. Тож, за такої напруженої ситуації у турнірній таблиці кожне очко є на вагу золота.

Відзначимо, що в інших матчах 27-го туру «Берсерки-Патріот» прийматимуть «Сокіл», а «Тризуб» відправиться до Кременчука.