Поєдинок 1. 23 грудня, 18:15, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: YouTube Хокей LIVE

Поєдинок 2. 24 грудня, 10:30, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: YouTube Хокей LIVE

Невдовзі після матчів матчів збірної України відновлюється й внутрішній чемпіонат серед жіночих команд. Цього вікенду підопічні Євгена Аліпова знову проведуть спарений тур на льоду київського Палацу спорту, а в гості до них завітають «Сестри Кракен».

Після двох зустрічей стартового туру киянки очолюють турнірну таблицю. Водночас, одеситки посідають третю сходинку. «Кепіталз» зуміли двічі розгромити «Придніпровськ» у своїх попередніх зустрічах з загальним рахунком 40:0 (15:0 та 25:0), а сестри Аліпови та Анна Голіцина потрапили до ТОР-4 поточних бомбардирок чемпіонату.

Підопічні Олександра Бобкіна розпочали сезон з двох поразок. На власному льоду представниці Південної Пальміри двічі поступилися харківським «Пантерам» – 1:13 та 1:8.

Відзначимо, що під час паузи у чемпіонаті частина гравчинь кожної з команди мали міжнародну ігрову практику. Зокрема, четверо представниць «Кепіталз»: сестри Аліпови, Юлія Добровольська і Ангеліна Майфельд, а також захисниця «Сестер Кракен» Ольга Христорізенко під орудою Євгена Аліпова взяли участь у двох товариських зустрічах збірної України проти Литви, в яких суперниці обмінялися перемогами.

До майбутніх матчів в якості фавориток підходять саме киянки, але й суперниці з Одеси також спробують поборотися за свої дебютні очки у чемпіонаті.

Додамо, що два інших поєдинки туру відбудуться у Дніпрі, де місцевий «Придніпровськ» прийматиме харківських «Пантер».