18-те січня, 14:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Цього тижня на підопічних Вадима Шахрайчука очікуватиме один матч. Втретє до Києва на поєдинок з «Кепіталз» завітає команда Павла Легачева. Нещодавно нашого майбутнього суперника очікував певний ребрендинг. Відтепер повна назва команди звучить як ШВСМ Колос «Берсерки-Патріот». До того ж, цей колектив представляє вже не Харків, а Вінницю.

Відзначимо, що обидві команди встигли провести впродовж сезону чотири очних поєдинки, які завершилися звитягами столичних хокеїстів: 6:0 та 9:2 у виїзних зустрічах, а також 13:0 і 6:4 – у домашніх.

Саме остання з очних зустрічей, яка відбулася наприкінці грудня, видалася найбільш напруженою. «Берсерки-Патріот» вели з рахунком 3:0, але у другому та третьому періодах кияни змінили її перебіг на свою користь.

До слова, у тому поєдинку за тепер уже вінничан відзначився Єгор Безуглий, який нині захищає кольори «Кепіталз». Для нападника цей матч стане першим очним проти своєї екс-команди у цьому сезоні.

Останні поєдинки для обох суперників завершилися поразкою. При чому навіть відзначитися жодній з команд не вдалося. Підопічні Павла Легачева виявилися слабшими за «Сокіл» – 0:11, а команда Вадима Шахрайчука поступилася «Дніпру» – 0:3.

Звичайно, як киянам, так і харків’янам хочеться повернутися на переможний шлях. Однак безперечним фаворитом майбутнього протистояння будуть «Кепіталз». Щоправда, остання очна зустріч демонструє те, що недооцінювати «Берсерків-Патріот» точно не варто.

Додамо, що в інших поєдинках туру «Дніпро» прийматиме «Кременчук», а «Сокіл» з «Тризубом» зустрінуться у рамках столичного дербі.