Клуб домовився про співпрацю з двома відомими українськими виконавцями.

Першими новачками «Київ Кепіталз», стали нападники 27-річний Кирило Бондаренко, та 29-річний Владислав Куцевич.

Минулого сезону-2022/23 Бондаренко захищав кольори іншого столичного клубу ХК «Київ», у складі якого з великим відривом виграв звання найкращого бомбардира команди, набравши 26 (16+10) очок у 23-х матчах.

Зазначимо, що у чемпіонатах України Кирило відіграв останні сім сезонів та виступав по черзі за «Дженералз», «Білий Барс», «Дніпро», «Донбас», «Кременчук», «Маріуполь», «Харківські Берсерки» та «Київ». Найпам’ятнішим і найуспішнішим для хокеїста є сезон-2018/19, коли Бондаренко набрав у підсумку 51 очко і допоміг херсонському «Дніпру» здобути перше та поки що єдине срібло в історії клубу.

Владислав Куцевич минулий сезон-2022/23 починав у складі ХК «Київ» (15 ігор, 2 голи, 10 передач), а догравав сезон вже за «Сокіл» (12 ігор, 2 голи, 7 передач, у плей-оф – 8 ігор, 3+1), з яким він виграв своє друге чемпіонство у першості України.

Додамо, що у квітні вперше Куцевича залучили до складу національної команди на ЧС. У п’яти зустрічах на форумі у Таллінні Владислав відзначився результативною передачею та фінішував із командою на другому місці.