Підопічні Вадима Шахрайчука вперше в історії зазнали поразки від «Тризуба».

«Київ Кепіталз» – «Тризуб» (Київ) – 1:4 (0:0; 0:1; 1:3)
Шайби:
0:1 – Халін (Сенік), 34:04; 0:2 – Висотенко (Даниленко), 41:22; 0:3 – Росляков (Зик, Хонін – більшість), 51:46; 0:4 – Сеник (меншість), 56:18; 1:4 – Панченко (Тімрюк, Черненко, – більшість), 56:46

«Київ Кепіталз»: Назар Бойко; Нікіта Лєсніков – Деніс Берднікс, Владислав Тімрюк – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Микола Дворник – Олексій Мельников, Андрій Кривоножкін – Севастян Карпенко – Микита Олійник; Валентин Сірченко – Олександр Койда, Данило Тищенко – Євген Секірко – Владислав Луговий; Матвій Мазко – Денис Плесовських – Олександр Валькун – Артем Архипенко
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Тризуб»: Данило Макаренко; Павло Таран – Михайло Васильєв, Ілля Сенік – Дмитро Халін – Євген Тимченко; Павло Дворецький (с) – Денис Хонін, Олексій Черемнов – Антон Росляков – Євгеній Зик; Роман Щербатюк – Володимир Горбунов, Даніїл Дуюн – Назар Даниленко – Максим Висотенко; Архип Небаян – Андрій Байбарза, Андрій Лісовий – Родіон Дерев’янко – Артем Терзі
Головний тренер: Олександр Яковенко

Як ми зазначали раніше, у сезон «Кепіталз» входять без основного кіпера – Боріса Бабіка. У нинішньому поєдинку його місце у воротах посів Назар Бойко. На старті зустрічі саме кілька його сейвів зуміли допомогти підопічним Вадима Шахрайчука втримати свої ворота на замку. Передусім, відзначимо порятунок після кидка Сеніка.

Далі гра підрівнялася й шанси мали обидва суперника. На 19-ій хвилині Луговий відкрив рахунок у зустрічі після чудового сольного проходу. Втім, арбітри скасували взяття воріт через фол проти Макаренка.

Вже у другому періоді Данило був на висоті після кидка Тищенка. Мав нападник «Кепіталз» ще один чудовий шанс вже у другій половині 20-хвилинки, але воротар «Тризуба» не бажав пропускати у цій зустрічі.

Підопічні Олександра Яковенка витримали три меншості. Великою допомогою у цьому стали сейви вже згаданого Макаренка. Після останньої з них номінальні гості вирвалися у контратаку, відкривши рахунок у зустрічі. Халін кидком з гострого кута вразив володіння Бойка.

На старті третього періоду «Тризуб» подвоїв свою перевагу. Висотенко вразив дев’ятку воріт Бойка. За 10 хвилин номінальні гості відзначилися й втретє, реалізувавши більшість. Росляков опинився першим на добиванні після кидка Зика.

Ще віддалив нашу команду від перемоги Сеник. Новачок «Тризуба» скористався помилкою дуету Карпенко-Берднікс й з близької відстані вразив ворота Бойка під час перебування своєї команди у меншості.

За менш ніж 30 секунд Панченко відкрив лік шайбам для «Кепіталз». Втім, наблизитися до суперників нашій команді так і не вдалося. Таким чином, підопічні Вадима Шахрайчука вибувають з подальшої боротьби за трофей.