Підопічні Ігоря Архипенка вдруге здолали «Білий Барс» та оформили вольову звитягу у півфінальній серії.

Попередні матчі між цими суперниками можна назвати справжньою безкомпромісною боротьбою. Як ми вже відзначали раніше, команди підходили до цієї зустрічі після обміну виїзними звитягами у серії. Білоцерківці переграли своїх опонентів мінімально, а кияни – за результатами серії булітів.

Третій поєдинок вийшов не менш напруженим і захопливим. Два стартові періоди минули без закинутих шайб, і всі розуміли якою може бути ціна помилки. Та все ж, у заключній 20-хвилинці команда Ігоря Архипенка дотиснула своїх суперників. Спочатку Анатолій Ревука вивів «Крижинку-Кепіталз» вперед завдяки вдалій грі на добиванні, а своєрідний знак оклику у матчі та серії загалом поставив Тимур Лапко. Окремо відзначаємо і перший шатаут Назар Бойка у плей-офф.

Тож, завдяки перемозі 2:0 у третій зустрічі «Крижинка-Кепіталз» оформили загальну вікторію у серії з рахунком 2:1. Суперником нашої команди в фіналі стане «Сокіл», який у вирішальному поєдинку обіграв «Шершнів» – 4:1.

З нетерпінням очікуємо на фінальну серію Молодіжної хокейної ліги, яка розпочнеться 24-го березня.