Підопічні Ігоря Архипенка переможно завершили серію з командою Сергія Жарського у другій зустрічі.

«Сокіл» (Київ) – «Крижинка-Кепіталз» (Київ) – 1:4 (0:1; 1:1; 0:2)
Шайби: 0:1 – Щербак (Плесовських, Осташевський, більшість), 11:16; 0:2 – Ревука (Філіппов, Мосюк), 35:03; 1:2 – Висоцький (Римар, Жеребко, подвійна більшість), 39:11; 1:3 – Ревука (Мосюк), 46:46; 1:4 – Древаль (Щербак), 47:59;
Рахунок у серії: 2:0

Перший період у дербі пройшов за великої кількості вилучень. Зокрема, хокеїсти «Крижинки-Кепіталз» заробили аж п’ять двохвилинних штрафів на відміну від трьох у суперника. Близько 75-ти секунд команда Сергія Жарського мала можливість пограти у подвійній більшості, але відзначитися їй не вдалося.

Натомість, гості забезпечили собі мінімальну перевагу, реалізувавши одну з можливостей гри 5х4. Щербак кидком здалеку вразив ворота Куликова.

Після перерви більше правила порушували вже «соколята», однак, закинула «Крижинка-Кепіталз» у рівних складах. Ревука вдало зіграв на добиванні після кидка Філліпова, подвоївши гандикап підопічних Ігоря Архипенка.

Ближче до завершення другого періоду «Сокіл» знову отримав змогу протягом 70 секунд пограти у подвійній більшості. З другої спроби команда Сергія Жарського скористалася цією нагодою. Висоцький відгукнувся на пас з-за воріт від Римара, і вперше засмутив Бойка.

У третьому періоді досить курйозний випадок стався з кіпером господарів Артемом Куликовим, який досить довго шукав шайбу у власній амуніції, після чого відправився на заміну. За 33 секунди, які на льоду провів його партнер Михайло Шаповал «Крижинка-Кепіталз» збільшила власний гандикап. Ревука майстерно обвів воротаря й відправив шайбу у порожні ворота суперників, оформивши дубль. Дуже швидко Древаль закинув і четвертий гол, фактично знявши питання про переможця.

Таким чином, «Крижинка-Кепіталз» оформила звитягу з рахунком 4:1 та здобула другу вікторію у серії, відстоявши титул чемпіона Молодіжної хокейної ліги.

Також відзначимо, що не обійшлося у нашій команді й без номінантів. Назара Бойка визнали найкращим воротарем та найкориснішим гравцем чемпіонату, а Тимур Лапко став найкращим захисником!

Дякуємо Ігорю Архипенку та хлопцям за цей чудовий сезон!