24-те березня, 15:00, м. Київ, Льодова арена «Шалетт». Трансляція: YouTube ФХУ

Претендентів на головний трофей Молодіжної хокейної ліги залишилося двоє й вже очевидно, що золоті медалі дістануться київській команді.

Підопічні Ігоря Архипенка розпочнуть серію на домашньому льоду, оскільки фінішували у регулярному чемпіонаті другими. Водночас, команда Сергія Жарського посіла четверту сходинку.

Про перебіг півфінальних серій ми вже повідомляли, але ще раз нагадаємо, що «Крижинка-Кепіталз» у півфіналі здолала «Білий Барс», а «Сокіл» вибив з боротьби за чемпіонство лідера регулярного чемпіонату – богуславських «Шершнів».

Протистояння між цими суперниками у чемпіонаті вийшли досить напруженими, а за перемогами сформувався паритет, оскільки кожна з команд записала до свого активу по дві звитяги. Відзначимо, що «Соколу» вдалося тріумфувати з рахунком 2:1, а також здолати опонентів у серії булітів. Натомість, «Крижинка-Кепіталз» взяла гору з рахунком 3:2 та оформила єдину вікторію з різницею більш ніж в одну шайбу – 3:1.

Найкращими бомбардирами в очних зустрічах стали Матвій Бурдаков з «Сокола», який оформив два голи та форвард «Крижинки-Кепіталз» Олександр Валькун. На його рахунку три закинутих шайби.

Фінальна серія МХЛ є досить швидкоплинною, адже триває лише до двох перемог. Тож, очікуємо на захопливі та безкомпромісні поєдинки у рамках київського дербі на юнацькому рівні!