У цьому матеріалі ми поговоримо про нашу юнацьку команду, яка під орудою Ігоря Архипенка продовжує вести боротьбу у Молодіжній хокейній лізі.

Як і чемпіонат серед чоловічих команд – цьогорічний розіграш МХЛ так само складався з шести учасників. Серед них: «Крижинка-Кепіталз», а також богуславські «Шершні», білоцерківський «Білий Барс», київський «Сокіл», «Кременчук» та дніпровський «Дніпро». У підсумку, після 20 проведених матчів два останніх колективи завершили свою участь у чемпіонаті, оскільки не здобули права зіграти у плей-офф.

Підопічні Ігоря Архипенка завершили регулярну частину сезону на другій сходинці. Найкращим снайпером команди став Олександр Древаль з десятьма голами в активі. Вже у плей-офф його наздогнав Олександр Валькун, який закинув дев’ять шайб за підсумками регулярного сезону, а вже у матчах на виліт додав до своєї статики гол на асист. Відзначимо, що з 14 результативними передачами Валькун є лідером «Крижинки-Кепіталз» за цим показником. Також можемо викремити статистичні показники Дениса Плесовських (4 голи + 11 асистів) та Артема Архипенка (8 голів).

Зрештою, у півфіналі на нашу команду очікувало протистояння з «Білим Барсом». У першій зустрічі підопічні Ігоря Архипенка зазнали домашньої поразки з рахунком 2-3 (голи на рахунку Анатолія Ревуки та Олександра Валькуна). Натомість, зустріч у Білій Церкві видалася ще більш напруженою. «Крижинка-Кепіталз» вела завдяки шайбі Назар Катруші впродовж двох періодів, але пропустила у третій 20-хвилинці. Зрештою, справа дійшла до серії булітів, де завдяки влучним кидкам Анатолія Ревуки і Дениса Плесовських наша команда зуміла зрівняти рахунок у серії.

Іншу півфінальну пару склали переможці регулярного чемпіонату – «Шершні» та «Сокіл». У ній суперники також обмінялися перемогами, але на цей раз – домашніми (8-3 та 8-4).

Вирішальні треті зустрічі у серіях заплановані на неділю. Саме тоді ми й дізнаємося імена фіналістів.