27-ме грудня, 18:00, м. Кременчук, арена «Айсберг». Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Звітне протистояння завершить календарний 2023-й рік у чемпіонаті України з хокею, а його переможець матиме змогу зустріти наступний в якості лідера.

Щодо нинішньої ситуації у турнірній таблиці, то маємо відзначити, що нині її очолює «Сокіл», який після поразки «Дніпру» у серії булітів здобув одне очко й саме таку перевагу має над «Кременчуком» та «Київ Кепіталз». Окремо зазначимо, що наші конкуренти станом на зараз провели по 19 поєдинків, на відміну від 16, які відіграли підопічні Вадима Шахрайчука.

Щодо протистоянь «Київ Кепіталз» та «Кременчука», то маємо відзначити, що між собою команди провели чотири поєдинки, три з яких припали на чемпіонат.

Однак розпочалося все з кубкової зустрічі, яка також проходила у Полтавській області. Тоді підопічні Дмитра Сумця перемогли з рахунком 4:1, а ця поразка стала для «Кепіталз» першою на професійному рівні. Щодо чемпіонату, то варто відзначити, що найбільш розгромний матч між командами відбувся на льоду столичного Палацу спорту. У ньому Борис Бабік оформив ефектний шатаут, а кияни перемогли з рахунком 6:0. Інший домашній поєдинок також завершився звитягою «Кепіталз», але з мінімальною перевагою – 2:1.

Ще один матч у рамках чемпіонату між командами відбувся на арені «Айсберг» й став найбільш тривалим у чемпіонаті через наявність повітряних тривог. До слова, у ньому команда з Полтавщини взяла гору з рахунком 5:2. Тож, цього разу «Київ Кепіталз» спробують виправити статистику матчів у Кременчуці, а підопічні Дмитра Сумця намагатимуться продовжити її.

Серед кадрових новин можемо відзначити поповнення у складі киян. Після матчу з «Берсерками» їхній капітан Єгор Безуглий приєднався до складу команди Вадима Шахрайчука й матиме шанс дебютувати у Кременчуці.

Додамо, що заключна зустріч туру між «Тризубом» та «Харківськими Берсерками» відбудеться 11-го січня.